MECZ
03.12.17 | Finał | Marc-Andrea Huesler | Gonzalo Escobar | 6-3, 6-4 | Mexico F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marc-Andrea Huesler vs. Gonzalo Escobar - Wzajemne mecze
29.04.19 | 1. runda | Marc-Andrea Huesler | Gonzalo Escobar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Puerto Vallarta | twarda |
18.04.19 | 3. runda | Marc-Andrea Huesler | Gonzalo Escobar | 6-4, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | San Luis | ceglana |
03.12.17 | Finał | Marc-Andrea Huesler | Gonzalo Escobar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Mexico F7 | twarda |
Marc-Andrea Huesler form & Gonzalo Escobar form
Marc-Andrea Huesler - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-73, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Michael Agwi | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Richard Gasquet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-715 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Alexander Ritschard | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Arthur Fils | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Otto Virtanen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Francesco Passaro | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Henri Squire | 6-3, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Arthur Fery | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
16.09.23 | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Hubert Hurkacz | 6-4, 7-5, 6-70, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Winston-Salem - twarda | ||||
21.08.23 2. runda | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 4-6, 4-0, Alexander Shevchenko - krecz | szczegóły meczu |
Gonzalo Escobar - ostatnie mecze
Phoenix Challenger - twarda | ||||
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Gstaad - ceglana | ||||
17.07.21 1. runda klasyf. | vs. Roberto Marcora | 6-1, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
05.01.21 1. runda klasyf. | vs. Roberto Quiroz | 4-6, 7-66, 5-7 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
19.11.20 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.20 1. runda | vs. Diego Hidalgo | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
22.02.20 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Newport Beach - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Roberto Quiroz | 1-5, - Gonzalo Escobar - krecz | szczegóły meczu | |
Bangkok Challenger - twarda | ||||
20.01.20 Klasyf. | vs. Mirza Basic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bangkok Challenger - twarda | ||||
12.01.20 1. runda | vs. Filip Peliwo | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Houston Challenger - twarda | ||||
15.11.19 3. runda | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 2. runda | vs. Darian King | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda | vs. Evan Zhu | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
17.10.19 3. runda | vs. Taro Daniel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 2. runda | vs. Donald Young | 7-69, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Sebastian Korda | 6-71, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Tommy Paul | 4-6, 6-1, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.09.19 3. runda | vs. Mikael Torpegaard | 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
24.09.19 2. runda | vs. Mitchell Krueger | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda | vs. Roy Smith | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
18.09.19 2. runda | vs. Donald Young | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Genova Challenger - ceglana | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
28.08.19 2. runda | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Fabien Reboul | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
L'Aquila Challenger - ceglana | ||||
20.08.19 2. runda | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda | vs. Francesco Forti | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
Gstaad - ceglana | ||||
20.07.19 1. runda klasyf. | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 6-4, 6-71, 6-77 | szczegóły meczu |