MECZ
22.10.20 | 2. runda | Marc-Andrea Huesler | Brayden Schnur | 7-5, 3-6, 6-3 | Ismaning Challenger | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Marc-Andrea Huesler | Brayden Schnur | |
1. podanie % | 60/90 (67%) | 58/87 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 47/60 (78%) | 47/58 (81%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/30 (50%) | 12/29 (41%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/87 (32%) | 28/90 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 90/177 (51%) | 87/177 (49%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 15 | 12 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Marc-Andrea Huesler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Brayden Schnur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Brayden Schnur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Brayden Schnur | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Brayden Schnur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Brayden Schnur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Brayden Schnur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Marc-Andrea Huesler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Brayden Schnur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Brayden Schnur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Brayden Schnur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Brayden Schnur | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Brayden Schnur | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Brayden Schnur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
2-2 | Brayden Schnur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Brayden Schnur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Brayden Schnur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marc-Andrea Huesler vs. Brayden Schnur - Wzajemne mecze
22.10.20 | 2. runda | Marc-Andrea Huesler | Brayden Schnur | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Ismaning Challenger | dywanowa |
Marc-Andrea Huesler form & Brayden Schnur form
Marc-Andrea Huesler - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-73, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Michael Agwi | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Richard Gasquet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-715 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Alexander Ritschard | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Arthur Fils | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Otto Virtanen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Francesco Passaro | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Henri Squire | 6-3, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Arthur Fery | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
16.09.23 | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Hubert Hurkacz | 6-4, 7-5, 6-70, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Winston-Salem - twarda | ||||
21.08.23 2. runda | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 4-6, 4-0, Alexander Shevchenko - krecz | szczegóły meczu |
Brayden Schnur - ostatnie mecze
M25 Edmonton - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Collin Altamirano | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Alex Michelsen | 7-62, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Skander Mansouri | 7-62, 7-62 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Clement Chidekh | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. August Holmgren | 7-68, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-711, 6-75 | szczegóły meczu | |
Cary 2 - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Toby Samuel | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Darian King | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
06.08.23 Klasyf. | vs. Max Purcell | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Laval - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Tristan Mccormick | 7-62, 6-75, - Brayden Schnur - krecz | szczegóły meczu | |
Morelos Challenger - twarda | ||||
25.04.22 1. runda | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 7-5, 6-73, 1-2, - Brayden Schnur - krecz | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
21.03.22 1. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-65, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Roseto Degli - ceglana | ||||
15.03.22 1. runda | vs. Alexis Gautier | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Forli 5 - halowa | ||||
23.02.22 2. runda | vs. Filip Horansky | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.22 1. runda | vs. Hugo Grenier | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Forli 4 - halowa | ||||
17.02.22 2. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.02.22 1. runda | vs. Matteo Gigante | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
02.02.22 1. runda | vs. Jack Sock | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
25.01.22 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.22 1. runda klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sydney - twarda | ||||
02.01.22 | vs. John Isner | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
28.11.21 Rubber 1 | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
06.11.21 Półfinał | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.21 Ćwierćfinał | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.11.21 2. runda | vs. Christian Harrison | 7-61, 6-74, 7-66 | szczegóły meczu | |
01.11.21 1. runda | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Denis Kudla | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ivo Karlovic | 6-4, 6-75, 6-77 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 7-60, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |