MECZ
06.11.19 | 1. runda | Manuel Guinard | Vladimir Ivanov | 6-3, 6-2 | M15 Prague | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Manuel Guinard | Vladimir Ivanov | |
1. podanie % | 27/44 (61%) | 23/41 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/27 (89%) | 14/23 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/17 (59%) | 7/18 (39%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/41 (49%) | 10/44 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/85 (64%) | 31/85 (36%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 8 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Manuel Guinard | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Vladimir Ivanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manuel Guinard | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Vladimir Ivanov | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Manuel Guinard | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Vladimir Ivanov | |
Manuel Guinard | 4-2 | |
5-2 | Vladimir Ivanov | |
Manuel Guinard | 5-3 | |
0-0, 0-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Vladimir Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Manuel Guinard | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Vladimir Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Manuel Guinard | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Vladimir Ivanov | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Manuel Guinard | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Vladimir Ivanov | |
Manuel Guinard | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Manuel Guinard vs. Vladimir Ivanov - Wzajemne mecze
06.11.19 | 1. runda | Manuel Guinard | Vladimir Ivanov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Prague | halowa |
01.11.19 | Ćwierćfinał | Vladimir Ivanov | Manuel Guinard | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Parnu | halowa |
Manuel Guinard form & Vladimir Ivanov form
Manuel Guinard - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Federico Coria | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Guido Andreozzi | Guido Andreozzi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Filippo Romano | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Adrian Andreev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Matyas Fuele | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Titouan Droguet | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Tibo Colson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Clement Chidekh | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nicola Kuhn | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Alexander Blockx | 6-1, 5-7, 4-1, Alexander Blockx - krecz | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Kyrian Jacquet | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
13.01.24 Finał | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Półfinał | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Brandon Holt | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Jason Jung | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Christian Langmo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tristan Lamasine | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Richard Gasquet | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Luca Nardi | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Elias Ymer | 7-63, 5-7, 0-2, - Manuel Guinard - krecz | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-74, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Martineau | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Vladimir Ivanov - ostatnie mecze
Davis Cup - halowa | ||||
05.03.22 | vs. Matthew Stubbings | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
30.10.21 Półfinał | vs. Remy Bertola | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.21 Ćwierćfinał | vs. Iiro Vasa | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.10.21 2. runda | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Michal Mikula | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.09.21 Klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Federico Campana | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
07.08.21 Półfinał | vs. Mattias Siimar | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.21 Ćwierćfinał | vs. Otto Virtanen | 2-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.08.21 2. runda | vs. Siim Troost | 4-6, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Milan Welte | 7-5, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
16.07.21 1. runda | vs. Calin Manda | 6-74, 1-2, - Vladimir Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
M25 The - ceglana | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Lucas Gerch | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Raphael Collignon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Alkmaar - ceglana | ||||
21.06.21 Klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Lucas Catarina | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Edoardo Eremin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Alexander Erler | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.05.21 1. runda | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 0-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Svensson | 7-5, 1-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |