MECZ
21.12.17 | 2. runda | Manuel Guinard | Giovanni Oradini | 4-6, 6-4, 6-4 | Tunisia F40 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Manuel Guinard | Giovanni Oradini | |
1. podanie % | 72/104 (69%) | 60/102 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 45/72 (63%) | 33/60 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/32 (50%) | 22/42 (52%) |
Zdobyte break-ball | 6/16 (38%) | 5/17 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/102 (46%) | 43/104 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 108/206 (52%) | 98/206 (48%) |
Double foul | 7 | 3 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Manuel Guinard vs. Giovanni Oradini - Wzajemne mecze
21.12.17 | 2. runda | Manuel Guinard | Giovanni Oradini | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Tunisia F40 | ceglana |
Manuel Guinard form & Giovanni Oradini form
Manuel Guinard - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Federico Coria | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Guido Andreozzi | Guido Andreozzi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Filippo Romano | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Adrian Andreev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Matyas Fuele | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Titouan Droguet | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Tibo Colson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Clement Chidekh | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nicola Kuhn | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Alexander Blockx | 6-1, 5-7, 4-1, Alexander Blockx - krecz | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Kyrian Jacquet | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
13.01.24 Finał | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Półfinał | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Brandon Holt | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Jason Jung | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Christian Langmo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tristan Lamasine | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Richard Gasquet | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Luca Nardi | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Elias Ymer | 7-63, 5-7, 0-2, - Manuel Guinard - krecz | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-74, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Martineau | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Giovanni Oradini - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Amir Omarkhanov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
25.02.24 Finał | vs. Daniel Masur | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Daniil Glinka | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jerome Kym | 5-4, Jerome Kym - krecz | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Marcello Serafini | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Mae Malige | 6-75, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Michael Agwi | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Petr Brunclik | 6-3, 6-78, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marcus Walters | 5-7, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Learner Tien | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Learner Tien | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Robert Strombachs | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
03.11.23 Półfinał | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Leonardo Malgaroli | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Nicola Rispoli | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Daniel Michalski | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Maximilian Figl | 6-1, Maximilian Figl - krecz | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Francesco Forti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Niccolo Catini | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Luciano Carraro | 0-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |