MECZ
18.05.18 | Ćwierćfinał | Manuel Guinard | Alexander Erler | 6-2, 6-1 | Bosnia & | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Manuel Guinard | Alexander Erler | |
1. podanie % | 35/42 (83%) | 31/50 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/35 (74%) | 13/31 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/7 (29%) | 6/19 (32%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/50 (62%) | 14/42 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Manuel Guinard | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Manuel Guinard | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Manuel Guinard | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
5-2 | Alexander Erler | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manuel Guinard | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manuel Guinard | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Manuel Guinard | 4-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
4-1 | Alexander Erler | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Manuel Guinard | 5-1 | |
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Manuel Guinard vs. Alexander Erler - Wzajemne mecze
18.05.18 | Ćwierćfinał | Manuel Guinard | Alexander Erler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Bosnia & | ceglana |
Manuel Guinard form & Alexander Erler form
Manuel Guinard - ostatnie mecze
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Matyas Fuele | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Titouan Droguet | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Tibo Colson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Clement Chidekh | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nicola Kuhn | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Alexander Blockx | 6-1, 5-7, 4-1, Alexander Blockx - krecz | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Kyrian Jacquet | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
13.01.24 Finał | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Półfinał | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Brandon Holt | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Jason Jung | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Christian Langmo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tristan Lamasine | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Richard Gasquet | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Luca Nardi | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Elias Ymer | 7-63, 5-7, 0-2, - Manuel Guinard - krecz | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-74, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Martineau | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Augsburg Challenger - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 0-1, - Manuel Guinard - krecz | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Daniel Rincon | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Henri Squire | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Alexander Erler - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cagliari Challenger - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
16.05.22 Klasyf. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 2 - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 1 - twarda | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |