MECZ
05.02.18 | 2. runda klasyf. | Maksim Tikhomirov | Thomas Schwencke Lindqvist | 6-2, 6-1 | Egypt F4 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Dania
08.05.96, 27 lat
08.05.96, 27 lat
Maksim Tikhomirov vs. Thomas Schwencke Lindqvist - Wzajemne mecze
05.02.18 | 2. runda klasyf. | Maksim Tikhomirov | Thomas Schwencke Lindqvist | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Egypt F4 | twarda |
Maksim Tikhomirov form & Thomas Schwencke Lindqvist form
Maksim Tikhomirov - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Haydar Cem Gokpinar | 1-6, 3-5, - Maksim Tikhomirov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Denys Klok | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Stefan Popovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Stefan Palosi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-4, - Maksim Tikhomirov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maxence Beauge | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 0-6, 1-2, - Maksim Tikhomirov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Dev Javia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rochester - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Justin Roberts | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Liam Draxl | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Evan Bynoe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Oleg Kolninov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Arthur Reymond | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
22.02.20 Ćwierćfinał | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. George Goldhoff | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.20 1. runda | vs. Brandon Walkin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Aron Pierce | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Gabriel Petit | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Peter Bertran | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Quinton Vega | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Federico Zeballos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Yeudy Villar | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Aziz Kijametovic | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Thomas Schwencke Lindqvist - ostatnie mecze
Turkey F41 - ceglana | ||||
17.12.18 1. runda klasyf. | vs. Igor Shrolik | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Italy F31 - ceglana | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Adrian Obert | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Jordi Walder | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belgium F2 - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F5 - twarda | ||||
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Nitin Gunduboina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Egypt F4 - twarda | ||||
05.02.18 2. runda klasyf. | vs. Maksim Tikhomirov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anwar Elkamony | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Italy F36 - ceglana | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Ramy Labna | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Stevanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Italy F35 - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Francesco Giorgetti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Italy F34 - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 5-7, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Ivan Krivic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F8 - ceglana | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Lukas Ruepke | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Germany F7 - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Tom Diederich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
France F14 - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Quentin Roch | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Belgium F2 - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Victor Ernaelsteen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.06.17 Klasyf. | vs. Jakob Johansson-Holm | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Gunther Matta | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Germany F4 - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Yannick Staschen | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F21 - ceglana | ||||
30.05.17 1. runda | vs. Sergio Martos Gornes | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F20 - ceglana | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Alexander Jhun | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sweden F2 - ceglana | ||||
15.05.17 Klasyf. | vs. Christoffer Solberg | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Stefan Zoric | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Tim Kopinski | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.05.17 2. runda klasyf. | vs. Igor Smilansky | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F14 - twarda | ||||
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Daniel Glancy | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F13 - twarda | ||||
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Gregorio Cordonnier | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu |