MECZ
27.02.20 | 2. runda | Majed Kilani | Moez Echargui | 6-3, 6-4 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Majed Kilani | Moez Echargui | |
1. podanie % | 36/55 (65%) | 34/61 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/36 (69%) | 24/34 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/19 (58%) | 11/27 (41%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/61 (43%) | 19/55 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/116 (53%) | 54/116 (47%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-0 | Moez Echargui | |
0-0 | ||
Majed Kilani | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Moez Echargui | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Majed Kilani | 4-1 | |
0-0, 0-15 | ||
4-2 | Moez Echargui | |
0-0, 0-15 | ||
Majed Kilani | 4-3 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40 | ||
5-3 | Moez Echargui | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Majed Kilani | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Moez Echargui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Majed Kilani | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
1-2 | Moez Echargui | |
0-0 | ||
Majed Kilani | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Moez Echargui | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Majed Kilani | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-3 | Moez Echargui | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Majed Kilani | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Moez Echargui | |
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Majed Kilani vs. Moez Echargui - Wzajemne mecze
27.02.20 | 2. runda | Majed Kilani | Moez Echargui | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Majed Kilani form & Moez Echargui form
Majed Kilani - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Dominik Boehler | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Moritz Trocker | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.02.20 Półfinał | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-65, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Quentin Folliot | 0-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Moez Echargui | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Tom Pisane | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Pak Long Yeung | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Giacomo Dambrosi | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Jesper De Jong | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.01.20 Ćwierćfinał | vs. Antoine Escoffier | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda | vs. Ivan Gakhov | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Alan Bojarski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Mathys Erhard | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.20 2. runda klasyf. | vs. Wissam Abderrahman | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.12.19 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-64, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Arnaud Bovy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. William Grant | 7-67, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Louis Tessa | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.19 1. runda | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Alexander Donski | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Alexis Gautier | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Matteo Martineau | 6-2, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 7-67, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Moez Echargui - ostatnie mecze
New Delhi - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Felix Gill | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Stefano Napolitano | 7-65, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Duje Ajdukovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Mukund Sasikumar | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-75, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Cyril Vandermeersch | 7-68, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Marc Polmans | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Cem Ilkel | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Michael Mmoh | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. August Holmgren | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Arthur Weber | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Lukas Pokorny | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pablo Aunion | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Joao Sousa | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Jahn | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |