MECZ
16.06.20 | 1. runda | Macsen Sisam | Alexander Klintcharov | 6-2, 7-6 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
2 | ||
Macsen Sisam | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alexander Klintcharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Macsen Sisam | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Alexander Klintcharov | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30 | ||
Macsen Sisam | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
3-2 | Alexander Klintcharov | |
0-0, 15-0, 0-40 | ||
Macsen Sisam | 3-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Alexander Klintcharov | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Macsen Sisam | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-5 | Alexander Klintcharov | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Macsen Sisam | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
5-6 | Alexander Klintcharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
7-6 |
Nowa Zelandia
03.05.00, 23 lat
03.05.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Nowa Zelandia
25.08.96, 27 lat
13574 $
25.08.96, 27 lat
13574 $
Macsen Sisam vs. Alexander Klintcharov - Wzajemne mecze
16.06.20 | 1. runda | Macsen Sisam | Alexander Klintcharov | 6-2, 7-6 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Macsen Sisam form & Alexander Klintcharov form
Macsen Sisam - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
16.06.20 1. runda | vs. Alexander Klintcharov | 6-2, 7-6 | szczegóły meczu | |
14.06.20 1. runda | vs. Michael Venus | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.20 1. runda | vs. Ajeet Rai | 6-0, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Razvan Baiant | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Scott Duncan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Marco Brugnerotto | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Errol Smith | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. George Goldhoff | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Conor Berg | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - twarda | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Juan Manuel Benitez Chavarriaga | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sergey Bolotov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Luke Johnson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.18 2. runda | vs. Anis Ghorbel | 2-6, 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Marco Corino | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Ashwin Ryan Sharma | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Sergey Bolotov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Mariano David Cassan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F30 - twarda | ||||
03.09.18 Klasyf. | vs. Joshua Ryan | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Marco De Rosa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Dusan Rajic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Adam Torocsik | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Veljko Blagojevic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lithuania F1 - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Denis Oreshin | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
Estonia F1 - ceglana | ||||
16.07.18 Klasyf. | vs. Siim Troost | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Arturs Lazdins | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Gardiner Perotti | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Spain F13 - ceglana | ||||
09.05.16 2. runda klasyf. | vs. Zeljko Milovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.16 1. runda klasyf. | vs. Alex Hagon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F12 - ceglana | ||||
02.05.16 | vs. Ioannis Papounidis | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |
Alexander Klintcharov - ostatnie mecze
M25 Calabasas - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Neel Rajesh | 6-4, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Azuma Visaya | 6-3, 6-71, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. August Holmgren | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Emile Hudd | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Stefan Menichella | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yuvraj Rao | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Takuya Kumasaka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shintaro Imai | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kokoro Isomura | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Constant Lestienne | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wellington - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Jayden Court | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mason Naumovski | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Nam Hoang Ly | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-3, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stefan Bianchet | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ji Sung Nam | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Geni Inoue | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Sam Ryan Ziegann | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Naoki Tajima | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Henrik Wiersholm | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Jayden Court | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aldershot - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Ewen Lumsden | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Carl Holder | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Finn Bass | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Ryan James Storrie | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - trawiasta | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Luke Simkiss | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |