MECZ
21.12.17 | 2. runda | Maciej Smola | Duje Kekez | 6-74, 6-3, 6-2 | Turkey F48 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maciej Smola | Duje Kekez | |
1. podanie % | 57/97 (59%) | 76/117 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/57 (75%) | 42/76 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/40 (50%) | 22/41 (54%) |
Zdobyte break-ball | 5/15 (33%) | 2/10 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 53/117 (45%) | 34/97 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 116/214 (54%) | 98/214 (46%) |
Double foul | 7 | 6 |
Asy | 7 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maciej Smola vs. Duje Kekez - Wzajemne mecze
21.12.17 | 2. runda | Maciej Smola | Duje Kekez | 6-74, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Turkey F48 | ceglana |
22.09.14 | 1. runda | Duje Kekez | Maciej Smola | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | Croatia F19 | ceglana |
Maciej Smola form & Duje Kekez form
Maciej Smola - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Vadym Konovchuk | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Farzan Amiri | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yevhenii Bondarenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Fernando Yamacita | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Alfredo Casso | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Matheus Costa Paiva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Las - twarda | ||||
04.03.20 Klasyf. | vs. Toby D. Boyer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
11.02.20 2. runda klasyf. | vs. Filip Bergevi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Caleb Strother | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Palm - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Weston - ceglana | ||||
28.01.20 2. runda klasyf. | vs. Alexander Knight | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Lucas Renard | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Rancho - twarda | ||||
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Lebedev | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Harry Wendelken | 6-2, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Jonathan Mridha | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Krittin Koaykul | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Max Houkes | 2-6, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Laurynas Grigelis | 0-6, 0-1, - Maciej Smola - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-73, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Kacper Zuk | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Chien-Hsun Lo | 0-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Clement Tabur | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Luca Gelhardt | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Duje Kekez - ostatnie mecze
M15 Split - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Matej Dodig | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.24 Klasyf. | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
22.04.24 2. runda klasyf. | vs. Nikola Puntaric | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Enrico Baldisserri | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Dubrovnik - ceglana | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Maxence Bertimon | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 2. runda klasyf. | vs. Umberto Giovannini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Dusan Obradovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Mili Poljicak | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Erik Arutiunian | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Pietro Pampanin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Matej Dodig | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Dev Javia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Dubrovnik - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Radomir Tomic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Vito Horvat | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pirot - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 1. runda | vs. Stefan Popovic | 6-4, 4-3, Stefan Popovic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Obrad Markovski | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
08.09.22 2. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Pavel Nejedly | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu |