MECZ
22.08.17 | 1. runda | Maciej Rajski | Bartlomiej Maroszek | 7-5, 6-2 | Poland F10 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maciej Rajski | Bartlomiej Maroszek | |
1. podanie % | 43/67 (64%) | 46/79 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/43 (77%) | 27/46 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/24 (42%) | 12/33 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/79 (51%) | 24/67 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 83/146 (57%) | 63/146 (43%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 2 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polska
11.11.97, 26 lat
11.11.97, 26 lat
Maciej Rajski vs. Bartlomiej Maroszek - Wzajemne mecze
22.08.17 | 1. runda | Maciej Rajski | Bartlomiej Maroszek | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Poland F10 | ceglana |
Maciej Rajski form & Bartlomiej Maroszek form
Maciej Rajski - ostatnie mecze
M25 Calabasas - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Stefan Menichella | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Matej Dodig | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Tom Schonenberg | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 0-3, - Maciej Rajski - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Mateusz Terczynski | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 1-6, 1-4, - Maciej Rajski - krecz | szczegóły meczu | |
01.09.23 2. runda | vs. Peter Benjamin Privara | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Karol Filar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.08.23 1. runda | vs. Mateusz Terczynski | 6-2, 6-77, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-73, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Marcel Kamrowski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Tommaso Compagnucci | 4-6, 6-4, 6-78 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Borys Zgola | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Sandro Kopp | 7-65, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Eindhoven - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Biella - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Clement Tabur | 5-7, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Calabasas - twarda | ||||
23.03.23 1. runda | vs. Toby Alex Kodat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.03.23 Klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Liam Oliver | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Aidan Mayo | 6-3, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Austin - twarda | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Jack Pinnington Jones | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Albuquerque - twarda | ||||
02.10.22 Finał | vs. Olle Wallin | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.10.22 Półfinał | vs. Connor Farren | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Rei Sakamoto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Demetris Azoides | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Emmett Ward | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Bartlomiej Maroszek - ostatnie mecze
Turkey F47 - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Nenad Vladusic | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F46 - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Bulut Ozcelik | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Samuel Bothwell | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F45 - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Jan Zednik | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Poland F10 - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Maciej Rajski | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Mateusz Piatek | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Adam Mlazga | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Poland F9 - ceglana | ||||
15.08.17 1. runda | vs. Jan Galka | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 Klasyf. | vs. Luke Simkiss | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Dominik Langmajer | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Poland F8 - ceglana | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Marco Neubau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Poland F7 - ceglana | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Henrik Traskin | 2-6, 6-0, 6-72 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Jan Zednik | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.05.17 Klasyf. | vs. Matej Vocel | 0-6, 1-4, - Bartlomiej Maroszek - krecz | szczegóły meczu | |
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Konrad Mularczyk | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indonesia F5 - twarda | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Dominik Nazaruk | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indonesia F4 - twarda | ||||
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Hendrawan Susanto | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
28.11.16 Klasyf. | vs. Tadeas Paroulek | 4-6, 0-4, - Bartlomiej Maroszek - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Adam Blecha | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F33 - twarda | ||||
14.11.16 Klasyf. | vs. Joy Vigani | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.16 2. runda klasyf. | vs. Christian Mohs | Christian Mohs - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Egypt F32 - twarda | ||||
10.11.16 2. runda | vs. Michal Schmid | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.16 1. runda | vs. Arpit Sharma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Kunal Vazirani | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.11.16 Klasyf. | vs. Michael Lippens | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F31 - twarda | ||||
31.10.16 2. runda klasyf. | vs. Ignacio Carou | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.16 Klasyf. | vs. Conor Berg | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poland F6 - ceglana | ||||
22.08.16 2. runda klasyf. | vs. Andre Da Matta Machado Fernandes | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.16 Klasyf. | vs. Nir Vodavoz | 6-0, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poland F5 - ceglana | ||||
17.08.16 1. runda | vs. Kacper Zuk | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |