MECZ
07.10.19 | 2. runda klasyf. | Lynn Max Kempen | Oscar Galimardanov | 3-6, 6-3, 10-7 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
11.11.94, 29 lat
11.11.94, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
24.04.00, 23 lat
24.04.00, 23 lat
Lynn Max Kempen vs. Oscar Galimardanov - Wzajemne mecze
07.10.19 | 2. runda klasyf. | Lynn Max Kempen | Oscar Galimardanov | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Lynn Max Kempen form & Oscar Galimardanov form
Lynn Max Kempen - ostatnie mecze
M15 Telde - ceglana | ||||
25.11.19 Klasyf. | vs. Luca Sanchez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Leonid Shangichev | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sarreguemines - dywanowa | ||||
18.11.19 Klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Paul-Georg Guenther | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Gokalp Ayar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mate Voros | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 2-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.10.19 Klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Noah Prehn | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Kai Wehnelt | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Leopold Zima | 7-63, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.08.19 Klasyf. | vs. Niklas Albuszies | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Tobias Brutscher | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Fred Olivier Schommer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Bart Stevens | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Raffaele Giuliano | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 4-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ameur Ben Hassen | 5-0, Ameur Ben Hassen - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Maiga | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Germany F16 - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Mannapov | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belgium F7 - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Yanais Laurent | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Benoit Lanckohr | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Carlos Bistre | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Germany F10 - ceglana | ||||
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Loccisano | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Oscar Galimardanov - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Ifi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Kevin Humpfner | 6-3, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 7-64, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 5-7, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Gregorio Biondolillo | 2-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Janis Graski | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 4-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-65, 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 6-1, 10-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Makar Elesin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Vadym Ursu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Vadym Ursu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Lukas Pokorny | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Artur Kukasian | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Erastov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Steffan Van Weldam | 5-7, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Huy - ceglana | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Felix Corwin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kyle Overmyer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-74, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Nini Gabriel Dica | 3-1, Nini Gabriel Dica - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-60, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ezequiel Fagotti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Alberto Morolli | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |