MECZ
27.02.06 | Ćwierćfinał | Lukas Rosol | Mikhail Filima | 6-4, 2-6, 6-4 | Poland F2 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
17.11.82, 41 lat
14416 $
17.11.82, 41 lat
14416 $
Lukas Rosol vs. Mikhail Filima - Wzajemne mecze
27.02.06 | Ćwierćfinał | Lukas Rosol | Mikhail Filima | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | Poland F2 | halowa |
Lukas Rosol form & Mikhail Filima form
Lukas Rosol - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kitzbuhel - ceglana | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 1. runda | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.23 1. runda | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Munich - ceglana | ||||
15.04.23 1. runda klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Las Franquesas - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rovereto Challenger - halowa | ||||
20.02.23 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu |
Mikhail Filima - ostatnie mecze
Turkey F7 - ceglana | ||||
12.04.10 1. runda | vs. Miljan Zekic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.04.10 2. runda | vs. Jurgen Zopp | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
22.05.06 1. runda | vs. Federico Torresi | 6-2, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Poland F3 - halowa | ||||
06.03.06 1. runda | vs. David Novak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.06 2. runda | vs. Jaroslav Pospisil | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poland F2 - halowa | ||||
27.02.06 1. runda | vs. Jakub Nijaki | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.06 Ćwierćfinał | vs. Lukas Rosol | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.06 2. runda | vs. Filip Urban | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dnepropetrovsk - halowa | ||||
14.11.05 2. runda klasyf. | vs. Tobias Clemens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.05 Klasyf. | vs. Sergiy Stakhovsky | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.05 1. runda klasyf. | vs. Stanislav Gotman | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
19.09.05 | vs. Todor Enev | 6-4, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Donetsk - twarda | ||||
10.09.05 Półfinał | vs. Lukasz Kubot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.05 Ćwierćfinał | vs. Jeroen Masson | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.09.05 2. runda | vs. Uros Vico | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.05 1. runda | vs. Roko Karanusic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
29.08.05 1. runda | vs. Harsh Mankad | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - dywanowa | ||||
15.08.05 1. runda | vs. Igor Pavlov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.08.05 2. runda | vs. Oscar Burrieza-Lopez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - ceglana | ||||
08.08.05 Półfinał | vs. Alexey Kedryuk | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.08.05 1. runda | vs. Dmitry Rachev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.08.05 2. runda | vs. Murad Inoyatov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.05 Ćwierćfinał | vs. Kirill Ivanov-Smolensky | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
11.07.05 | vs. Kornel Bardoczky | 6-3, 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
Dnepropetrovsk - halowa | ||||
15.11.04 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Yarmola | 7-61, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Donetsk - twarda | ||||
06.09.04 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Vasiliev | 6-2, 6-74, - Mikhail Filima - krecz | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
30.08.04 1. runda | vs. Petr Kralert | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.04 1. runda klasyf. | vs. Sergei Pozdnev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.04 2. runda klasyf. | vs. Dmytro Tolok | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.04 Klasyf. | vs. Daniel Lustig | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu |