MECZ
05.09.18 | 1. runda | Lukas Rosol | Andrea Pellegrino | 6-2, 6-4 | Genova Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lukas Rosol | Andrea Pellegrino | |
1. podanie % | 27/49 (55%) | 29/59 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/27 (96%) | 22/29 (76%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/22 (55%) | 14/30 (47%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/59 (39%) | 11/49 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/108 (56%) | 47/108 (44%) |
Double foul | 6 | 4 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lukas Rosol | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Rosol | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Lukas Rosol | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Rosol | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Rosol | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Lukas Rosol | 4-2 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
4-3 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
5-4 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lukas Rosol vs. Andrea Pellegrino - Wzajemne mecze
05.09.18 | 1. runda | Lukas Rosol | Andrea Pellegrino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Genova Challenger | ceglana |
Lukas Rosol form & Andrea Pellegrino form
Lukas Rosol - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kitzbuhel - ceglana | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.07.23 1. runda | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 1. runda | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Munich - ceglana | ||||
15.04.23 1. runda klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Las Franquesas - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rovereto Challenger - halowa | ||||
20.02.23 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu |
Andrea Pellegrino - ostatnie mecze
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
21.10.23 Finał | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Półfinał | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
08.10.23 Półfinał | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.23 2. runda | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - krecz | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
25.09.23 Finał | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Półfinał | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 6-76, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 6-71, 6-77 | szczegóły meczu | |
Genova Challenger - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Zsombor Piros | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
Todi Challenger - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Moez Echargui | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
06.08.23 Finał | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Weis | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu |