MECZ
28.09.16 | 2. runda | Lukas Mugevicius | Stanislav Poplavskyy | 7-5, 6-71, 6-1 | Ukraine F5 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lukas Mugevicius | Stanislav Poplavskyy | |
1. podanie % | 63/120 (53%) | 73/103 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/63 (65%) | 47/73 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 32/57 (56%) | 13/30 (43%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 2/16 (13%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/103 (42%) | 47/120 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 116/223 (52%) | 107/223 (48%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lukas Mugevicius vs. Stanislav Poplavskyy - Wzajemne mecze
28.09.16 | 2. runda | Lukas Mugevicius | Stanislav Poplavskyy | 7-5, 6-71, 6-1 | szczegóły meczu | Ukraine F5 | twarda |
12.08.13 | Ćwierćfinał | Stanislav Poplavskyy | Lukas Mugevicius | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Belarus F1 | twarda |
Lukas Mugevicius form & Stanislav Poplavskyy form
Lukas Mugevicius - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
11.02.21 2. runda | vs. Yannick Mertens | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.02.21 1. runda | vs. Marvin Moeller | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.10.20 Klasyf. | vs. Oscar Weightman | 6-4, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
11.10.20 2. runda klasyf. | vs. Sacha Modica | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.10.20 2. runda klasyf. | vs. Oscar Moraing | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Pustovit | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Pierre Delage | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.09.20 2. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Pustovit | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cameroon F1 - twarda | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Niklas Johansson | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
04.11.18 Klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Valtteri Ahti | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 6-3, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 Klasyf. | vs. Nikola Slavic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Shalva Dzhanashia | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.18 Klasyf. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Maikel Borg | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Roman Khassanov | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F30 - twarda | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Hugo Pontico | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poland F7 - ceglana | ||||
13.08.18 Klasyf. | vs. Nikita Mashtakov | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Nicholas Solarewicz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jody Turnquest | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Poland F6 - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Pawel Zawisza | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Finland F1 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Philip Bachmaier | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
29.04.17 1. runda klasyf. | vs. Jan Mertl | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Stanislav Poplavskyy - ostatnie mecze
Ukraine F4 - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Dmytro Kamynin | 3-6, 1-2, - Stanislav Poplavskyy - krecz | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Nazar Achour | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sergii Antoniuk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sri Lanka - ceglana | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Vasisht Cheruku | 1-5, - Stanislav Poplavskyy - krecz | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Gokul Suresh | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sri Lanka - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Lakshit Sood | 6-75, 1-1, - Stanislav Poplavskyy - krecz | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
23.05.18 2. runda | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.18 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.05.18 Klasyf. | vs. Semen Burlachenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Gleb Baklanov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
India F4 - ceglana | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.03.18 Klasyf. | vs. Anvit Bendre | 7-5, 7-60 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Amarnath Arora | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
India F3 - twarda | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Manuel Pena Lopez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 Klasyf. | vs. Amarnath Arora | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Olly Sadler | 3-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
India F2 - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ankit Chopra | 4-6, - Stanislav Poplavskyy - krecz | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Jack Findel-Hawkins | - Stanislav Poplavskyy - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
05.02.18 2. runda klasyf. | vs. Bradley Buckland | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Florian Fallert | 2-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
29.01.18 2. runda klasyf. | vs. Bruce Strachan | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
13.12.17 2. runda | vs. Ivan Endara | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.17 1. runda | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Daniel De La Cruz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Michael-Ray Pallares-Gonzalez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Medina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Vasil Kirkov | 2-2, - Stanislav Poplavskyy - krecz | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Jesus Francisco Felix | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
28.11.17 1. runda | vs. Evan Zhu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 Klasyf. | vs. Carlos Andres Carrera Hidalgo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |