MECZ
21.10.17 | 1. runda klasyf. | Lukas Lacko | Rogerio Dutra Da Silva | 7-5, 6-4 | Vienna | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Lukas Lacko | Rogerio Dutra Da Silva | |
1. podanie % | 33/68 (49%) | 40/65 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/33 (73%) | 26/40 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/35 (57%) | 11/25 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/65 (43%) | 24/68 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/133 (54%) | 61/133 (46%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 1 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lukas Lacko vs. Rogerio Dutra Da Silva - Wzajemne mecze
07.01.18 | Klasyf. | Rogerio Dutra Da Silva | Lukas Lacko | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Auckland | twarda |
21.10.17 | 1. runda klasyf. | Lukas Lacko | Rogerio Dutra Da Silva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Vienna | halowa |
Lukas Lacko form & Rogerio Dutra Da Silva form
Lukas Lacko - ostatnie mecze
Ortisei Challenger - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 5-7, 0-5, - Lukas Lacko - krecz | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Bu Yunchaokete | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
30.08.22 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 1-2, - Lukas Lacko - krecz | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Donski | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Roberto Marcora | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Andrej Martin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ilkley Challenger - trawiasta | ||||
13.06.22 Klasyf. | vs. Rinky Hijikata | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - trawiasta | ||||
06.06.22 1. runda | vs. Alexei Popyrin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Jarry | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Troisdorf Challenger - ceglana | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Aldin Setkic | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb Challenger - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Filip Misolic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
26.04.22 1. runda | vs. Evan Furness | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Forli 5 - halowa | ||||
22.02.22 1. runda | vs. Tomas Machac | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Arnaboldi | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Antoine Hoang | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
27.01.22 2. runda | vs. Vasek Pospisil | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.22 1. runda | vs. Mats Moraing | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Forli 3 - halowa | ||||
18.01.22 1. runda | vs. Andrea Pellegrino | 6-0, 3-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - halowa | ||||
11.11.21 2. runda | vs. Zsombor Piros | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.21 1. runda | vs. Milos Karol | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
31.10.21 Finał | vs. Oscar Otte | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.21 Półfinał | vs. Quentin Halys | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
29.10.21 Ćwierćfinał | vs. Matthias Bachinger | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.21 2. runda | vs. Tomas Machac | 6-72, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda | vs. Marius Copil | 7-68, 7-64 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
21.09.21 1. runda | vs. Henri Laaksonen | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
05.09.21 Finał | vs. Yasutaka Uchiyama | 5-7, 7-68, 6-1 | szczegóły meczu |
Rogerio Dutra Da Silva - ostatnie mecze
Banja Luka - ceglana | ||||
11.09.19 2. runda | vs. Guilherme Clezar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Genova Challenger - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda | vs. Andrea Pellegrino | 2-6, 3-4, - Rogerio Dutra Da Silva - krecz | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Peter Polansky | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
04.08.19 Finał | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.19 Półfinał | vs. Tomas Machac | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Nino Serdarusic | 6-75, 6-3, 2-0, Nino Serdarusic - krecz | szczegóły meczu | |
01.08.19 3. runda | vs. Filippo Baldi | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.07.19 2. runda | vs. Petr Nouza | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prague Challenger - ceglana | ||||
24.07.19 2. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
18.07.19 3. runda | vs. Jan Satral | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 2. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Perugia Challenger - ceglana | ||||
09.07.19 2. runda | vs. Federico Coria | 4-6, 2-4, - Rogerio Dutra Da Silva - krecz | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda | vs. Viktor Galovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
26.06.19 2. runda klasyf. | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Evan Hoyt | 7-610, 7-65 | szczegóły meczu | |
Ludwigshafen Challenger - ceglana | ||||
02.07.19 2. runda | vs. Daniel Gimeno-Traver | 6-3, 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda | vs. Aleksandr Nedovyesov | 4-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda | vs. Baptiste Crepatte | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
08.05.19 2. runda | vs. Stefano Travaglia | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda | vs. Guilherme Clezar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
07.03.19 3. runda | vs. Thomaz Bellucci | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.19 2. runda | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
17.02.19 Klasyf. | vs. Juan Ignacio Londero | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.19 1. runda klasyf. | vs. Matteo Donati | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
11.02.19 1. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.19 Klasyf. | vs. Cameron Norrie | 6-76, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.02.19 1. runda klasyf. | vs. Casper Ruud | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
01.02.19 | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
24.01.19 3. runda | vs. Facundo Arguello | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |