MECZ
16.05.19 | 3. runda | Lukas Lacko | Cem Ilkel | 2-6, 4-0, - krecz | Gwangju Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lukas Lacko | Cem Ilkel | |
1. podanie % | 21/37 (57%) | 26/39 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/21 (71%) | 17/26 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/16 (50%) | 4/13 (31%) |
Zdobyte break-ball | 2/2 (100%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 18/39 (46%) | 14/37 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 41/76 (54%) | 35/76 (46%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lukas Lacko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Cem Ilkel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Lacko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Cem Ilkel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Lacko | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Cem Ilkel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lukas Lacko | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Cem Ilkel | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Lukas Lacko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Cem Ilkel | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Lacko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Cem Ilkel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Lacko | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lukas Lacko vs. Cem Ilkel - Wzajemne mecze
01.02.20 | Półfinał | Cem Ilkel | Lukas Lacko | 6-3, 6-77, 7-65 | szczegóły meczu | Quimper Challenger | halowa |
16.05.19 | 3. runda | Lukas Lacko | Cem Ilkel | 2-6, 4-0, Cem Ilkel - krecz | szczegóły meczu | Gwangju Challenger | twarda |
23.09.16 | Ćwierćfinał | Cem Ilkel | Lukas Lacko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Izmir Challenger | twarda |
Lukas Lacko form & Cem Ilkel form
Lukas Lacko - ostatnie mecze
Ortisei Challenger - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 5-7, 0-5, - Lukas Lacko - krecz | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Bu Yunchaokete | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
30.08.22 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 1-2, - Lukas Lacko - krecz | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Donski | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Roberto Marcora | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Andrej Martin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ilkley Challenger - trawiasta | ||||
13.06.22 Klasyf. | vs. Rinky Hijikata | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - trawiasta | ||||
06.06.22 1. runda | vs. Alexei Popyrin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Jarry | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Troisdorf Challenger - ceglana | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Aldin Setkic | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb Challenger - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Filip Misolic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
26.04.22 1. runda | vs. Evan Furness | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Forli 5 - halowa | ||||
22.02.22 1. runda | vs. Tomas Machac | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Arnaboldi | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Antoine Hoang | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
27.01.22 2. runda | vs. Vasek Pospisil | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.22 1. runda | vs. Mats Moraing | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Forli 3 - halowa | ||||
18.01.22 1. runda | vs. Andrea Pellegrino | 6-0, 3-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - halowa | ||||
11.11.21 2. runda | vs. Zsombor Piros | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.21 1. runda | vs. Milos Karol | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
31.10.21 Finał | vs. Oscar Otte | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.21 Półfinał | vs. Quentin Halys | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
29.10.21 Ćwierćfinał | vs. Matthias Bachinger | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.21 2. runda | vs. Tomas Machac | 6-72, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda | vs. Marius Copil | 7-68, 7-64 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
21.09.21 1. runda | vs. Henri Laaksonen | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
05.09.21 Finał | vs. Yasutaka Uchiyama | 5-7, 7-68, 6-1 | szczegóły meczu |
Cem Ilkel - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Michael Agwi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Otto Virtanen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Illya Marchenko | 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Gastao Elias | 6-3, 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-1, Marat Sharipov (RUS) - krecz | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Gastao Elias | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Gastao Elias | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Moez Echargui | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Marc Polmans | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Max Purcell | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Illya Marchenko | 6-73, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Billy Harris | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 3-1, Henri Laaksonen - krecz | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maxim Mrva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Hoang | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
15.09.23 | vs. Zsombor Piros | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu |