MECZ
15.07.20 | 1. runda | Lukas Klein | Pavel Nejedly | 6-2, 6-0 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lukas Klein | 0-0 | |
0-1 | Pavel Nejedly | |
0-0, 15-15 | ||
Lukas Klein | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Pavel Nejedly | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Klein | 2-2 | |
0-0, 30-0 | ||
3-2 | Pavel Nejedly | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Lukas Klein | 4-2 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
5-2 | Pavel Nejedly | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP], 40-A, 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Lukas Klein | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Pavel Nejedly | |
Lukas Klein | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
3-0 | Pavel Nejedly | |
0-0 | ||
Lukas Klein | 4-0 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
5-0 | Pavel Nejedly | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lukas Klein vs. Pavel Nejedly - Wzajemne mecze
15.07.20 | 1. runda | Lukas Klein | Pavel Nejedly | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
20.10.16 | 2. runda | Lukas Klein | Pavel Nejedly | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Czech Republic | dywanowa |
Lukas Klein form & Pavel Nejedly form
Lukas Klein - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Alex Michelsen | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Jakub Mensik | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Benoit Paire | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Casper Ruud | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.03.24 1. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Zachary Svajda | 6-4, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Miomir Kecmanovic | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Alexander Zverev | 5-7, 6-3, 6-4, 6-75, 6-77 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Soon-Woo Kwon | 7-60, 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Stefano Napolitano | 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Denis Kudla | 6-3, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marco Trungelliti | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Sebastian Baez | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Quentin Halys | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Max Hans Rehberg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Nerman Fatic | 6-70, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Maks Kasnikowski | 6-74, 7-64, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Billy Harris | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Mirza Basic | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Andrew Paulson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Andrea Picchione | 7-69, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Pavel Nejedly - ostatnie mecze
M15 Vienna - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Vojtech Vlkovsky | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Paul Werren | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Jiri Barnat | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Martin Krumich | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Danil Panarin | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Timo Stodder | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Cezar Cretu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.23 Klasyf. | vs. Jan Kupcic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Dino Prizmic | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Alessio Zanotti | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Yanaki Milev | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.22 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Jan Kupcic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
29.10.22 Półfinał | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.22 Ćwierćfinał | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.22 2. runda | vs. Matas Vasiliauskas | 6-1, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.22 1. runda | vs. David Perez Sanz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Lorenzo Ferri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Prostejov - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Hynek Barton | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Toby Alex Kodat | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. David Pichler | 1-6, 4-3, David Pichler - krecz | szczegóły meczu |