MECZ
28.10.17 | Półfinał | Lukas Klein | Danylo Kalenichenko | 6-4, 4-6, 6-4 | Czech Republic | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Lukas Klein | Danylo Kalenichenko | |
1. podanie % | 60/94 (64%) | 64/101 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/60 (77%) | 40/64 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/34 (41%) | 20/37 (54%) |
Zdobyte break-ball | 4/12 (33%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/101 (41%) | 34/94 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/195 (52%) | 94/195 (48%) |
Double foul | 6 | 2 |
Asy | 13 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lukas Klein vs. Danylo Kalenichenko - Wzajemne mecze
29.02.20 | Półfinał | Danylo Kalenichenko | Lukas Klein | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Trnava | halowa |
28.10.17 | Półfinał | Lukas Klein | Danylo Kalenichenko | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Czech Republic | dywanowa |
Lukas Klein form & Danylo Kalenichenko form
Lukas Klein - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Alex Michelsen | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Jakub Mensik | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Benoit Paire | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Casper Ruud | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.03.24 1. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Zachary Svajda | 6-4, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Miomir Kecmanovic | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Alexander Zverev | 5-7, 6-3, 6-4, 6-75, 6-77 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Soon-Woo Kwon | 7-60, 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Stefano Napolitano | 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Denis Kudla | 6-3, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marco Trungelliti | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Sebastian Baez | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Quentin Halys | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Max Hans Rehberg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Nerman Fatic | 6-70, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Maks Kasnikowski | 6-74, 7-64, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Billy Harris | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Mirza Basic | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Andrew Paulson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Andrea Picchione | 7-69, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Danylo Kalenichenko - ostatnie mecze
Bratislava Challenger - halowa | ||||
11.11.21 2. runda | vs. Tallon Griekspoor | 6-72, 6-71 | szczegóły meczu | |
09.11.21 1. runda | vs. Lukas Palovic | 7-64, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.11.21 Klasyf. | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Uladzimir Ignatik | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Istanbul 2 - twarda | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Nick Chappell | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kyiv Challenger - ceglana | ||||
06.09.21 Klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
29.08.21 Finał | vs. Mate Valkusz | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.21 Półfinał | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Gorazd Srbljak | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Lukas Palovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Peter Fajta | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
09.08.21 Klasyf. | vs. Emilio Nava | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Kottingbrunn - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Edoardo Eremin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
06.06.21 Finał | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.21 Półfinał | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.21 2. runda | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.06.21 1. runda | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
14.05.21 2. runda | vs. Nerman Fatic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Christoph Negritu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Franco Agamenone | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |