Chorwacja
14.07.98, 25 lat
14.07.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
24.05.98, 25 lat
24.05.98, 25 lat
Luka Veselic vs. Eduard Vlasceanu - Wzajemne mecze
21.03.16 | Luka Veselic | Eduard Vlasceanu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Croatia F4 | ceglana |
Luka Veselic form & Eduard Vlasceanu form
Luka Veselic - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Gretskiy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dusan Baranec | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jakub Volesky | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tilen Kovac | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Moritz Hoffmann | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Camilli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
17.05.23 2. runda klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-3, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Tarik Redzic | 7-62, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.12.22 1. runda klasyf. | vs. Iacopo Sada | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Igor Dudun | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Faris Zakaryia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Dominik Hozman | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Sandro Szic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Luka Todorovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Porec - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Augusto Virgili | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Jakob Aichhorn | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Austria F3 - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ignacio Monzon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Koonwar Gupta | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Austria F2 - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
20.03.17 | vs. Lucas Krainer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F2 - ceglana | ||||
13.03.17 | vs. Gasper Topcic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F1 - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Davide Melchiorre | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.17 | vs. Gaber Petrovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Croatia F10 - ceglana | ||||
10.10.16 1. runda klasyf. | vs. Deney Wassermann | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F7 - ceglana | ||||
16.05.16 2. runda klasyf. | vs. Luke Oakley | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F4 - ceglana | ||||
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Andrea Caligiana | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.16 | vs. Eduard Vlasceanu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Eduard Vlasceanu - ostatnie mecze
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Jakob Aichhorn | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Xin Hu | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Simon Yitbarek | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Lance Cohen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Federico Zeballos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 7-64, 10-6 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Danail Banov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Kooros Ghasemi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jounieh - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Adam Moundir | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 Klasyf. | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Dominik Nazaruk | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Theo Williamson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jounieh - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Sebastian Gima | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Marlon Vankan | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Calin Postea | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Radu Mihai Papoe | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Fekiac | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Bogdan Pavel | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Fekiac | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 3-6, 7-64, 7-10 | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 7-63, 4-6, - Eduard Vlasceanu - krecz | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Calvano | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 3-6, 1-4, - Eduard Vlasceanu - krecz | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jacopo Calvani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |