INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Luka Pavlovic vs. Scott Puodziunas - Wzajemne mecze
07.08.17 | Klasyf. | Luka Pavlovic | Scott Puodziunas | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Serbia F1 | ceglana |
Luka Pavlovic form & Scott Puodziunas form
Luka Pavlovic - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Josip Simundza | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
10.03.24 Finał | vs. Sandro Kopp | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Timo Stodder | 6-72, 6-1, 5-0, Timo Stodder - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Emilien Voisin | 1-6, - Luka Pavlovic - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Clement Tabur | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
28.09.23 1. runda | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 Finał | vs. Andrej Nedic | 7-5, 3-1, Andrej Nedic - krecz | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Zoran Ludoski | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.09.23 Finał | vs. Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Alessandro Bellifemine | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Quentin Folliot | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Nicolo Pozzani | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Scott Puodziunas - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
02.09.20 1. runda | vs. Edward Winter | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Edward Winter | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Jayden Court | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Chen Dong | 6-74, 7-63, 5-10 | szczegóły meczu | |
22.08.20 1. runda | vs. Tai Sach | 7-610, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Moerani Bouzige | 5-7, - Scott Puodziunas - krecz | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Dane Sweeny | 4-6, 7-66, 10-11 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Casey Hoole | 6-3, 5-4 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Brandon Walkin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-5 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Philip Sekulic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Geelong - trawiasta | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Luke Saville | 6-72, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
07.03.20 Półfinał | vs. Rio Noguchi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.20 2. runda | vs. Luke Saville | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
05.03.20 1. runda | vs. James Ibrahim | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Blazo N Djurovic | 7-64, 6-73, 10-4 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Matthew Scheers | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Tai Sach | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Toowoomba - twarda | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. James Ibrahim | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ryan Laubser | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Tristan Schoolkate | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Matej Sabanov | 7-66, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Merino | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Albury - trawiasta | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Michael Look | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.19 Klasyf. | vs. David Barclay | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.19 1. runda klasyf. | vs. Edward Bourchier | 7-62, 7-66 | szczegóły meczu |