MECZ
06.10.19 | 1. runda klasyf. | Luka Miklavcic | Jera Staley | 6-4, 6-3 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Słowenia
29.09.99, 24 lat
29.09.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
19.03.00, 24 lat
19.03.00, 24 lat
Luka Miklavcic vs. Jera Staley - Wzajemne mecze
06.10.19 | 1. runda klasyf. | Luka Miklavcic | Jera Staley | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Luka Miklavcic form & Jera Staley form
Luka Miklavcic - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jeremy Taylor | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emanuel Ivkic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Manuel Plunger | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Jerko Brkic | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Miha Vetrih | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aljaz Kirbis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Vienna - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Gerald Melzer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Marco De Rosa | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Jakub Ostajewski | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Matic Dimic | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitrije Zubac | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Miha Vetrih | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrei Lantsov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Enrico Giacomini | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Warmbad - ceglana | ||||
21.05.23 2. runda klasyf. | vs. Luca Castagnola | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Morris Kipcak | 6-0, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Tim Ruehl | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 7-5, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nik Mikovic | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andre Filep | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Milos Karol | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Alexandar Balj | 1-6, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Markus Wunder | 1-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu |
Jera Staley - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Blake Bayldon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ethan Cook | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 3-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Dale Nixon | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. William Norton | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Marchetti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Harrison Adams | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carson Baker | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 4-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Samyar Elyasi | 6-1, 6-77, 12-14 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Figl | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Meduri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Garbero | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lennon Roark Jones | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | 3-6, 6-4, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
30.07.23 2. runda klasyf. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Daniel | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marcel Volz | 7-5, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Swan - trawiasta | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Cade Birrell | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Kerem Bekir | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Swan - trawiasta | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Hugh Callaghan | 7-64, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Geelong - trawiasta | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Paul Howe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
27.10.19 2. runda klasyf. | vs. Giordan Kunz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |