MECZ
24.10.18 | 2. runda | Luis Faria | Filipe Brandao | 3-0, - krecz | Portugal F22 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Luis Faria | Filipe Brandao | |
1. podanie % | 5/9 (56%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 5/5 (100%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/4 (75%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 5/8 (63%) | 1/9 (11%) |
Zdobyte punkty – razem | 13/17 (76%) | 4/17 (24%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Luis Faria vs. Filipe Brandao - Wzajemne mecze
24.10.18 | 2. runda | Luis Faria | Filipe Brandao | 3-0, Filipe Brandao - krecz | szczegóły meczu | Portugal F22 | twarda |
Luis Faria form & Filipe Brandao form
Luis Faria - ostatnie mecze
Oeiras 2 - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mathieu Perchicot | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
25.03.22 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
17.03.22 1. runda | vs. Alexander Donski | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
10.03.22 2. runda | vs. Anton Matusevich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.22 1. runda | vs. Kai Wehnelt | 1-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.22 Klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Afonso Portugal | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Hillel Rousseau | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Tiago Cacao | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.02.22 Klasyf. | vs. Simon Freund | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Illia Stoliar | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Russell Henderson | 1-0, Russell Henderson - krecz | szczegóły meczu | |
Maia 2 - ceglana | ||||
13.12.21 Klasyf. | vs. Damien Wenger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.21 1. runda klasyf. | vs. David Pichler | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maia 1 - ceglana | ||||
06.12.21 Klasyf. | vs. Miguel Damas | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Fabio Coelho | 6-3, 6-78, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.12.21 2. runda | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Lucas Gerch | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Bogdan Borza | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Paul Jubb | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
19.10.21 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 1. runda | vs. Tiago Cacao | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Setubal - twarda | ||||
06.10.21 1. runda | vs. Arthur Cazaux | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Peter Heller | 1-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu |
Filipe Brandao - ostatnie mecze
M25 Vale - twarda | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Setubal - twarda | ||||
05.10.20 2. runda klasyf. | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Tennyson Whiting | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Perry Gregg | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
07.09.20 2. runda klasyf. | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Civita-Telles | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vale - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Terence Das | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Evan Hoyt | 0-3, - Filipe Brandao - krecz | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Andre Rodeia | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Oliveira - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Afonso Salgado | 6-3, 1-5, - Filipe Brandao - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Seville - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - twarda | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Tiago Cacao | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Peter Bothwell | 6-4, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Bernardo Roque | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Elyas Abdulnabi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Daniel Rodrigues | 1-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Tsebrenko | 4-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Tim Van Der Horst | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Idanha - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Robert Strombachs | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Andres Urrea | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Omni Kumar | 6-4, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu |