MECZ
23.07.19 | Klasyf. | Lucas Renard | Sergey Shipilov | 2-6, 7-68, 10-7 | M25 Taipei | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lucas Renard | Sergey Shipilov | |
1. podanie % | 60/77 (78%) | 54/75 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/60 (62%) | 33/54 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/17 (29%) | 11/21 (52%) |
Zdobyte break-ball | 2/5 (40%) | 4/6 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/75 (41%) | 35/77 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/152 (48%) | 79/152 (52%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 4 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lucas Renard | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Sergey Shipilov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lucas Renard | 0-4 | |
0-0 | ||
1-4 | Sergey Shipilov | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Lucas Renard | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-5 | Sergey Shipilov | |
0-0 | ||
2-6 |
2 | ||
Lucas Renard | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
1-0 | Sergey Shipilov | |
0-0 | ||
Lucas Renard | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Sergey Shipilov | |
0-0, 15-0 | ||
Lucas Renard | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Sergey Shipilov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lucas Renard | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Sergey Shipilov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lucas Renard | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Sergey Shipilov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lucas Renard | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Sergey Shipilov | |
0-0, 0-15 | ||
7-68 |
3 | ||
0-0 | Sergey Shipilov | |
0-0, 1-0, 3-1, 5-2, 6-2, 6-5, 7-6, 7-7, 8-7 | ||
10-7 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
03.07.93, 30 lat
14922 $
03.07.93, 30 lat
14922 $
Lucas Renard vs. Sergey Shipilov - Wzajemne mecze
23.07.19 | Klasyf. | Lucas Renard | Sergey Shipilov | 2-6, 7-68, 10-7 | szczegóły meczu | M25 Taipei | twarda |
Lucas Renard form & Sergey Shipilov form
Lucas Renard - ostatnie mecze
M15 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Colne | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yoshka Sborowsky | 6-2, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yassine Dlimi | Yassine Dlimi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Garrett Johns | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Norman - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Duarte Vale | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Edas Butvilas | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jack Loutit | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Max Dahlin | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Olle Wallin | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Oskar Jansson | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Varnamo - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Alexander Blockx | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Calabasas - twarda | ||||
23.03.23 Klasyf. | vs. Jacob Brumm | 6-4, 3-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Miles Jones | 7-64, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Omni Kumar | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Tristan Mccormick | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Victor Lilov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Aidan Kim | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.23 Klasyf. | vs. Adam Jones | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.23 1. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 6-3, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Weston - ceglana | ||||
13.02.23 1. runda klasyf. | vs. Juan David Velasquez | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
06.02.23 1. runda klasyf. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Edmond - halowa | ||||
29.01.23 Finał | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.23 Półfinał | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.23 Ćwierćfinał | vs. Kyle Seelig | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Sergey Shipilov - ostatnie mecze
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 1-6, 7-64, 5-10 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Mungmun Ohmarak | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
24.11.19 2. runda klasyf. | vs. Blake Ellis | 2-6, 0-2, - Sergey Shipilov - krecz | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Egor Noskin | 7-61, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Bardzin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Pak Long Yeung | 4-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Gokul Suresh | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Taipei - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Lucas Renard | 6-2, 6-78, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Masayoshi Ono | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Taipei - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Jie-Ming Pai | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Alexandr Binda | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gleb Smolyakov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Edoardo Graziani | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F42 - twarda | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-63, 6-73, -def. | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - twarda | ||||
12.10.15 2. runda klasyf. | vs. Halit Berke Mangaloglu | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.15 1. runda klasyf. | vs. Alexander Kjaergaard Rejnhold | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.15 Klasyf. | vs. Victor-Mugurel Anagnastopol | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - twarda | ||||
05.10.15 1. runda klasyf. | vs. Aria Harajchi | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Alexandr Kushakov | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu |