MECZ
14.05.12 | 1. runda | Lucas Renard | Filip Bergevi | 6-75, 7-61, 6-4 | Sweden F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lucas Renard vs. Filip Bergevi - Wzajemne mecze
02.10.17 | Klasyf. | Filip Bergevi | Lucas Renard | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Sweden F4 | halowa |
29.04.13 | 2. runda | Filip Bergevi | Lucas Renard | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Sweden F1 | ceglana |
14.05.12 | 1. runda | Lucas Renard | Filip Bergevi | 6-75, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | Sweden F3 | ceglana |
Lucas Renard form & Filip Bergevi form
Lucas Renard - ostatnie mecze
M15 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Colne | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yoshka Sborowsky | 6-2, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yassine Dlimi | Yassine Dlimi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Garrett Johns | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Norman - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Duarte Vale | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Edas Butvilas | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jack Loutit | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Max Dahlin | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Olle Wallin | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Oskar Jansson | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Varnamo - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Alexander Blockx | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Calabasas - twarda | ||||
23.03.23 Klasyf. | vs. Jacob Brumm | 6-4, 3-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Miles Jones | 7-64, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Omni Kumar | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Tristan Mccormick | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Victor Lilov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Aidan Kim | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.23 Klasyf. | vs. Adam Jones | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.23 1. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 6-3, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Weston - ceglana | ||||
13.02.23 1. runda klasyf. | vs. Juan David Velasquez | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
06.02.23 1. runda klasyf. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Edmond - halowa | ||||
29.01.23 Finał | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.23 Półfinał | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.23 Ćwierćfinał | vs. Kyle Seelig | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Filip Bergevi - ostatnie mecze
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Roseto Degli - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
20.08.22 Półfinał | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.04.22 Półfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.22 Ćwierćfinał | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - krecz | szczegóły meczu | |
07.04.22 2. runda | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.03.22 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.03.22 2. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |