MECZ
12.10.20 | 1. runda klasyf. | Lucas Poullain | Paul Cayre | 6-2, 6-1 | M25+H Rodez | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Lucas Poullain | Paul Cayre | |
1. podanie % | 18/34 (53%) | 30/57 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/18 (94%) | 14/30 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 13/27 (48%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/57 (53%) | 6/34 (18%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Paul Cayre | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lucas Poullain | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Paul Cayre | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Poullain | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
4-0 | Paul Cayre | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lucas Poullain | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Paul Cayre | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lucas Poullain | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Paul Cayre | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Poullain | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Paul Cayre | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Poullain | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Paul Cayre | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lucas Poullain | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Paul Cayre | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lucas Poullain vs. Paul Cayre - Wzajemne mecze
12.10.20 | 1. runda klasyf. | Lucas Poullain | Paul Cayre | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M25+H Rodez | halowa |
11.03.20 | 1. runda | Paul Cayre | Lucas Poullain | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Toulouse | halowa |
Lucas Poullain form & Paul Cayre form
Lucas Poullain - ostatnie mecze
M25 Creteil - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Fajing Sun | - | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. David Poljak | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Axel Garcian | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hendrik Jebens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Mark Lajal | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Marius Copil | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anapat Timangkul | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Salvatore Caruso | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Hynek Barton | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Pedro Araujo | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Maxime Janvier | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Arthur Nagel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Yann Marti | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Paul Jubb | 7-66, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Marcus Walters | 7-64, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Tomas Machac | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jack Draper | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Matteo Martineau | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Jules Marie | 1-1, Jules Marie - krecz | szczegóły meczu |
Paul Cayre - ostatnie mecze
M25+H Rodez - halowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Yanis Ghazouani Durand | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Leo Deflandre | 7-67, 6-76, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Matteo Rocci | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25+H Bagneres - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Maxence Rivet | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Julien De Cuyper | 6-0, 6-76, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Montauban - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Maxime Mora | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.23 Klasyf. | vs. Rudy Ceccon | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maxime Hillhouse | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.04.23 2. runda klasyf. | vs. Charlie Robertson | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.04.23 1. runda klasyf. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 Klasyf. | vs. Aoran Wang | 6-0, 2-1, Aoran Wang - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Tushar Sharma | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Thibault Verdier | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Tristan Dumas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Torello - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Raffael Schaer | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
10.02.23 Ćwierćfinał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.02.23 2. runda | vs. Louis Dussin | 7-5, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu |