MECZ
06.12.17 | 1. runda | Lucas Krainer | Martins Rocens | 7-61, 6-0 | Turkey F46 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lucas Krainer | Martins Rocens | |
1. podanie % | 53/73 (73%) | 37/59 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/53 (64%) | 21/37 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/20 (55%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/59 (51%) | 28/73 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/132 (57%) | 57/132 (43%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lotwa
09.04.00, 23 lat
09.04.00, 23 lat
Lucas Krainer vs. Martins Rocens - Wzajemne mecze
06.12.17 | 1. runda | Lucas Krainer | Martins Rocens | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | Turkey F46 | ceglana |
Lucas Krainer form & Martins Rocens form
Lucas Krainer - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Omar Brigida | 3-6, 2-3, - Lucas Krainer - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Kai Shiang Yang | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Sergey Fomin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Faris Zakaryia | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
28.01.23 Półfinał | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.01.23 Ćwierćfinał | vs. Amr Elsayed | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.01.23 2. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.23 1. runda | vs. Mohamad Gomaa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.12.22 Półfinał | vs. Jakub Mensik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.22 Ćwierćfinał | vs. Ilia Simakin | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.22 2. runda | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.11.22 Półfinał | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.22 Ćwierćfinał | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.11.22 2. runda | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
23.11.22 1. runda | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
10.11.22 2. runda | vs. Sergey Fomin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.22 1. runda | vs. Enzo Frances Tessari | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.11.22 Ćwierćfinał | vs. Terence Atmane | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.11.22 2. runda | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 5-6, - Lucas Krainer - krecz | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Yunseok Jang | 3-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Leonardo Rossi | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 6-0, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu |
Martins Rocens - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Iker Sevilla | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Les - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Alejandro Melero Kretzer | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alvaro Garcia | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ayush Sharma | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Noah Regas Luis | 7-64, 6-78, 3-10 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vicent Exposito Sirera | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Elgin Khoeblal | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jinpeng Tang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 | vs. Casper Ruud | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 3-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 4-6, 7-62, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ben Weintraub | 6-3, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Lopez | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
09.01.24 Klasyf. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jacob Kahoun | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ceuta - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. David Perez Sanz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Artem Avdieiev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rodrigo Mora Clement | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 2-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Pedro Rodenas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Jacopo Bilardo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |