MECZ
19.11.19 | 2. runda klasyf. | Lucas Hellfritsch | Luke Issajenko | 6-1, 4-1, - krecz | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
28.02.98, 26 lat
28.02.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
05.04.99, 25 lat
05.04.99, 25 lat
Lucas Hellfritsch vs. Luke Issajenko - Wzajemne mecze
19.11.19 | 2. runda klasyf. | Lucas Hellfritsch | Luke Issajenko | 6-1, 4-1, Luke Issajenko - krecz | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Lucas Hellfritsch form & Luke Issajenko form
Lucas Hellfritsch - ostatnie mecze
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Osman Torski | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.04.21 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Emiliano Maggioli | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 6-77, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Cheong-Eui Kim | 7-64, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Janos Fekete | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Lui Maxted | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Mate Valkusz | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Constantinos Koshis | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.10.20 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Marco De Rossi | 7-5, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.11.19 Finał | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.19 Półfinał | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Luca Potenza | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Niklas Guttau | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Pelle Boerma | 6-73, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
19.11.19 2. runda klasyf. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 4-1, Luke Issajenko - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Daniele Catini | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Benedikt Emesz | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Augusto Virgili | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 Klasyf. | vs. Lynn Max Kempen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Avni Avnioglu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Luke Issajenko - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Carles Hernandez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 2. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 1-6, 1-4, - Luke Issajenko - krecz | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anwar Elkamony | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Le Tian Wang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F45 - twarda | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Zakaria Ben Brahim | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Ricca | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Katliarov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F42 - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Carlone | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sami Achour | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Marco Zocastello | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yash Vardhan Singh | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - twarda | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F14 - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. George Foster | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Terence Das | - Luke Issajenko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Egypt F21 - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Didenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F20 - twarda | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Junior A. Ore | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Ragy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F19 - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F18 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F50 - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Catalin Marasin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F49 - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Martin Iliev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
10.03.14 2. runda klasyf. | vs. Keelan Oakley | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |