MECZ
23.09.19 | Klasyf. | Lucas Hellfritsch | Janos Fekete | 3-6, 7-64, 10-1 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
28.02.98, 26 lat
28.02.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
06.02.01, 23 lat
06.02.01, 23 lat
Lucas Hellfritsch vs. Janos Fekete - Wzajemne mecze
04.04.21 | 1. runda klasyf. | Lucas Hellfritsch | Janos Fekete | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
23.09.19 | Klasyf. | Lucas Hellfritsch | Janos Fekete | 3-6, 7-64, 10-1 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Lucas Hellfritsch form & Janos Fekete form
Lucas Hellfritsch - ostatnie mecze
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Osman Torski | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.04.21 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Emiliano Maggioli | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 6-77, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Cheong-Eui Kim | 7-64, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Janos Fekete | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Lui Maxted | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Mate Valkusz | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Constantinos Koshis | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.10.20 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Marco De Rossi | 7-5, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.11.19 Finał | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.19 Półfinał | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Luca Potenza | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Niklas Guttau | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.19 2. runda klasyf. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 4-1, Luke Issajenko - krecz | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Pelle Boerma | 6-73, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Daniele Catini | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Benedikt Emesz | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Augusto Virgili | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 Klasyf. | vs. Lynn Max Kempen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Avni Avnioglu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Janos Fekete - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Denny Vojtischek | 6-75, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sander Jong | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vienna - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Dominik Kellovsky | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Manuel Lazic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Borys Chmielewski | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Dennis Dragomirov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marc Antoine Gaillard | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Attila Boros | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Manuel Lazic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Rafael Giotis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Geni Inoue | 6-2, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Michal Novansky | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.09.22 Klasyf. | vs. Leo Vithoontien | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Junhyun Lee | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Nugent | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
22.09.21 1. runda | vs. Romain Faucon | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Cristian Campese | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.21 Klasyf. | vs. Riccardo Tavilla | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Zilina - ceglana | ||||
31.08.21 Klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 1. runda klasyf. | vs. Franco Roncadelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Stefan Palosi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 Klasyf. | vs. Marek Semjan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Leyton Rivera | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Warmbad - ceglana | ||||
17.08.21 2. runda klasyf. | vs. Franco Ribero | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
12.07.21 2. runda klasyf. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu |