MECZ
15.11.19 | Ćwierćfinał | Luca Vanni | Peter Gojowczyk | 6-0, 6-3 | Ortisei Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Luca Vanni | Peter Gojowczyk | |
1. podanie % | 29/42 (69%) | 23/41 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/29 (90%) | 17/23 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/13 (54%) | 3/18 (17%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/41 (51%) | 9/42 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/83 (65%) | 29/83 (35%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 10 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Luca Vanni | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Vanni | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Luca Vanni | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Luca Vanni | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Luca Vanni | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Luca Vanni | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luca Vanni | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Luca Vanni | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Luca Vanni vs. Peter Gojowczyk - Wzajemne mecze
15.11.19 | Ćwierćfinał | Luca Vanni | Peter Gojowczyk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Ortisei Challenger | halowa |
Luca Vanni form & Peter Gojowczyk form
Luca Vanni - ostatnie mecze
Roanne Challenger - halowa | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Radu Albot | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 Klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 0-3, - Luca Vanni - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Michael Geerts | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
05.08.21 Ćwierćfinał | vs. Matteo Arnaldi | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.21 2. runda | vs. Lisandru Rodriguez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.08.21 1. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 6-78, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.21 Klasyf. | vs. Ryan Peniston | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Nick Chappell | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Perugia Challenger - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda | vs. Salvatore Caruso | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Milan Challenger - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Jiri Lehecka | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
14.06.21 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Michele Vianello | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Gaiba - trawiasta | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Antoine Bellier | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Biella 7 - ceglana | ||||
31.05.21 Klasyf. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Biella 6 - ceglana | ||||
17.05.21 Klasyf. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nino Serdarusic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Biella 5 - ceglana | ||||
04.05.21 1. runda | vs. Leonardo Mayer | 6-77, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Manuel Guinard | 1-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Biel - halowa | ||||
31.03.21 1. runda | vs. Jay Clarke | 7-5, 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.03.21 Klasyf. | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ilias Zimmermann | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Biella 4 - halowa | ||||
15.03.21 Klasyf. | vs. Matthias Bachinger | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Biella 3 - halowa | ||||
08.03.21 Klasyf. | vs. Matthias Bachinger | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 6-76, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Biella 2 - halowa | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biella 1 - halowa | ||||
10.02.21 2. runda | vs. Illya Marchenko | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu |
Peter Gojowczyk - ostatnie mecze
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Harold Mayot | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Akira Santillan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
22.09.23 2. runda | vs. Radu Albot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Aubriot | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Daniel Cox | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Vivien Cabos | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Martin Landaluce | 6-3, 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Christian Langmo | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Adrian Andreev | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Emilien Voisin | 6-4, 3-0, Emilien Voisin - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Pietro Pampanin | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Alex Barrena | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe Challenger - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Tim Handel | - Peter Gojowczyk - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Reymond | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Palmas del - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tyler Challenger - twarda | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Adam Neff | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |