MECZ
05.12.17 | 1. runda | Luca Vanni | Alexander Erler | 6-2, 6-3 | Turkey F46 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Luca Vanni | Alexander Erler | |
1. podanie % | 36/49 (73%) | 21/44 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/36 (83%) | 11/21 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/13 (62%) | 14/23 (61%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 19/44 (43%) | 11/49 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 9 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Luca Vanni vs. Alexander Erler - Wzajemne mecze
05.12.17 | 1. runda | Luca Vanni | Alexander Erler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Turkey F46 | ceglana |
Luca Vanni form & Alexander Erler form
Luca Vanni - ostatnie mecze
Roanne Challenger - halowa | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Radu Albot | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 Klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 0-3, - Luca Vanni - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Michael Geerts | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
05.08.21 Ćwierćfinał | vs. Matteo Arnaldi | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.21 2. runda | vs. Lisandru Rodriguez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.08.21 1. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 6-78, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.21 Klasyf. | vs. Ryan Peniston | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Nick Chappell | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Perugia Challenger - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda | vs. Salvatore Caruso | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Milan Challenger - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Jiri Lehecka | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
14.06.21 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Michele Vianello | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Gaiba - trawiasta | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Antoine Bellier | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Biella 7 - ceglana | ||||
31.05.21 Klasyf. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Biella 6 - ceglana | ||||
17.05.21 Klasyf. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nino Serdarusic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Biella 5 - ceglana | ||||
04.05.21 1. runda | vs. Leonardo Mayer | 6-77, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Manuel Guinard | 1-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Biel - halowa | ||||
31.03.21 1. runda | vs. Jay Clarke | 7-5, 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.03.21 Klasyf. | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ilias Zimmermann | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Biella 4 - halowa | ||||
15.03.21 Klasyf. | vs. Matthias Bachinger | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Biella 3 - halowa | ||||
08.03.21 Klasyf. | vs. Matthias Bachinger | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 6-76, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Biella 2 - halowa | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biella 1 - halowa | ||||
10.02.21 2. runda | vs. Illya Marchenko | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu |
Alexander Erler - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cagliari Challenger - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
16.05.22 Klasyf. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 2 - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 1 - twarda | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |