MECZ
27.03.17 | 1. runda klasyf. | Luca Prevosto | Benjamin Winter Lopez | 6-1, 3-6, 7-64 | Italy F6 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Luca Prevosto vs. Benjamin Winter Lopez - Wzajemne mecze
27.03.17 | 1. runda klasyf. | Luca Prevosto | Benjamin Winter Lopez | 6-1, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | Italy F6 | ceglana |
Luca Prevosto form & Benjamin Winter Lopez form
Luca Prevosto - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. David Perez Sanz | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Aleksandre Metreveli | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.20 Klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Anze Arh | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Radu Florin Macovei | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.02.20 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.20 2. runda | vs. Filip Misolic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 Klasyf. | vs. Luciano Tacchi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Michel Hopp | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Justin Eleveld | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Sandro Kopp | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.20 1. runda | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.01.20 1. runda | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Jake Hersey | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Manuel Pena Lopez | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. George Von Massow | 2-6, 7-64, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Antonio Mazzeo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Ondrej Krstev | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Carl Emil Overbeck | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Dimitriy Voronin | 2-4, - Luca Prevosto - krecz | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Daniil Nabatchikov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Benjamin Lock | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Benjamin Winter Lopez - ostatnie mecze
M15 Les - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Duarte Vale | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Richard Zusman | 3-6, - Benjamin Winter Lopez - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maxime Mora | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Gabriel Elicha Navas | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-71, - Benjamin Winter Lopez - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
25.08.23 Półfinał | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Max Alcala Gurri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roda - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Asier Civera Martinez | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Padro Parra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Mungia - ceglana | ||||
21.06.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Xavi Matas Ortega | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Martos - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Richard Zusman | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Facundo Juarez | 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Gurb - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lluc Pasqual | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |