MECZ
10.11.19 | 1. runda klasyf. | Luca Potenza | Peter Samosi | 6-0, 6-2 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
SÅ‚owacja
30.11.98, 25 lat
30.11.98, 25 lat
Luca Potenza vs. Peter Samosi - Wzajemne mecze
10.11.19 | 1. runda klasyf. | Luca Potenza | Peter Samosi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Luca Potenza form & Peter Samosi form
Luca Potenza - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 6-3, 6-70 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Florian Broska | 3-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Marcel Politowicz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Fabio De Michele | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Luca Castagnola | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Igor Kudriashov | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Pablo Trochu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Luca Castagnola | 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Pietri | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Alaa Trifi | 6-74, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Robin Bertrand | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 6-74, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Andrea Gola | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Luciano Carraro | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Gian Marco Moroni | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Pozzuoli - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Carlo Alberto Caniato | 1-6, 7-60, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Forli - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Manuel Plunger | 4-6, - Luca Potenza - krecz | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Todi Challenger - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Miljan Zekic | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Peter Samosi - ostatnie mecze
M15 Constanta - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Szabolcsveresmart - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Hollender | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Michal Matuszewski | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
25.07.22 2. runda klasyf. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Florenta | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Matyas Cerny | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Csongor Hejjas | 7-65, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
15.05.22 2. runda klasyf. | vs. Lukas Velik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Adam Palecek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Opatija - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Ivan Karlo Ban | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Lars Aregger | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Aristotelis Thanos | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prostejov - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Christopher Patzanovsky | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Grodzisk - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Simon Sedliak | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Floyd Angele | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jan Jermar | 6-712, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sibenik - ceglana | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Piotr Matuszewski | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Lahky | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
24.08.20 2. runda klasyf. | vs. Nikolas Lahky | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Aleksander Zdzuj | 6-73, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yuichiro Inui | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Luca Potenza | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anwar Elkamony | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Enrico Becuzzi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Jeremias Lima-Perez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jason Janis | 3-6, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu |