MECZ
29.11.17 | 1. runda | Luca Margaroli | Khumoun Sultanov | 6-4, 6-4 | Turkey F45 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Luca Margaroli | Khumoun Sultanov | |
1. podanie % | 44/70 (63%) | 34/63 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/44 (70%) | 24/34 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/26 (50%) | 14/29 (48%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 1/9 (11%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/63 (40%) | 26/70 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/133 (52%) | 64/133 (48%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Luca Margaroli vs. Khumoun Sultanov - Wzajemne mecze
29.11.17 | 1. runda | Luca Margaroli | Khumoun Sultanov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Turkey F45 | ceglana |
05.04.16 | 1. runda | Khumoun Sultanov | Luca Margaroli | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | Uzbekistan F1 | twarda |
Luca Margaroli form & Khumoun Sultanov form
Luca Margaroli - ostatnie mecze
Lugano Challenger - halowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Statham | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Marek Gengel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - ceglana | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Rafael Matos | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Gian Gruenig | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Te - twarda | ||||
31.12.19 1. runda | vs. Reece Falck | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gstaad - ceglana | ||||
20.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Recanati Challenger - twarda | ||||
01.07.19 Klasyf. | vs. Samuele Ramazzotti | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Vaclav Safranek | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 Klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nanchang Challenger - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Andrew Harris | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 Klasyf. | vs. Ivan Kosec | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
18.03.19 Klasyf. | vs. Harri Heliovaara | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent Challenger - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Frederico Ferreira Silva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - twarda | ||||
01.10.18 Klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Vladyslav Manafov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Tak Khunn Wang | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gstaad - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Yannick Hanfmann | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Pietro Rondoni | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Marburg Challenger - ceglana | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Marek Gengel | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Karshi Challenger - twarda | ||||
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Khumoun Sultanov - ostatnie mecze
M15 Chandigarh - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Mukund Sasikumar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Siddharth Vishwakarma | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Hitesh Chauhan | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 New - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Yaroslav Demin | 7-60, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Martin Landaluce | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-67, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Karue Sell | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Johan Alexander Rodriguez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
20.01.24 Finał | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Półfinał | vs. Sandro Kopp | 3-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 Ćwierćfinał | vs. Antoine Ghibaudo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Yanki Erel | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 1-0, Viacheslav Bielinskyi - krecz | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ali Habib | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Stefan Palosi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Mirza Basic | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Jules Marie | 6-4, 7-611 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Henrique Rocha | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hynek Barton | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Michal Lusovsky | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. David Poljak | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Henrique Rocha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |