MECZ
20.08.18 | 1. runda | Luca Castelnuovo | Sultan Narbekov | 6-3, 6-4 | China F13 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Luca Castelnuovo | Sultan Narbekov | |
1. podanie % | 33/53 (62%) | 26/42 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/33 (82%) | 18/26 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/20 (50%) | 9/16 (56%) |
Zdobyte break-ball | 3/4 (75%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 15/42 (36%) | 16/53 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/95 (55%) | 43/95 (45%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 6 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Luca Castelnuovo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sultan Narbekov | |
1-1 | Sultan Narbekov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Sultan Narbekov | |
2-2 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Castelnuovo | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Sultan Narbekov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-2 | Sultan Narbekov | |
5-3 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sultan Narbekov | |
1-0 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luca Castelnuovo | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
3-1 | Sultan Narbekov | |
3-2 | Sultan Narbekov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-3 | Sultan Narbekov | |
4-3 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Castelnuovo | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kazachstan
21.10.99, 24 lat
21.10.99, 24 lat
Luca Castelnuovo vs. Sultan Narbekov - Wzajemne mecze
20.08.18 | 1. runda | Luca Castelnuovo | Sultan Narbekov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | China F13 | ceglana |
Luca Castelnuovo form & Sultan Narbekov form
Luca Castelnuovo - ostatnie mecze
M15 Nishi - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hinode - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Kousuke Ogura | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Hayato Matsuoka | 0-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 2-6, 2-4, - Luca Castelnuovo - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Matic Kriznik | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Karan Singh | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Arthur Weber | 6-75, - Luca Castelnuovo - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Yash Yadav | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Dominik Palan | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Shu Matsuoka | 6-72, 2-2, - Luca Castelnuovo - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Arthur Bonnaud | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Woobin Shin | 4-6, 7-66, Woobin Shin - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Daniel Leong Prickett | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Taiyo Yamanaka | 6-712, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Yeongseok Jeong | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Hayato Matsuoka | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Sander Jong | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Colin Sinclair | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Ray Ho | 6-73, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zhenxiong Dong | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Duckhee Lee | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-72, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Evan Zhu | 6-74, 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.08.23 Klasyf. | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Sultan Narbekov - ostatnie mecze
M15 Almaty - twarda | ||||
09.07.19 1. runda | vs. Ji Sung Nam | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 7-65, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Timur Kiuamov | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
13.02.19 1. runda | vs. Lucas Catarina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andrzejczuk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Edward Hubner | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Suvajac | 6-0, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F35 - ceglana | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Edward Hubner | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Can Zorlu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Shendrit Deari | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Tomas Vanko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 1-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
23.09.18 Klasyf. | vs. Savriyan Danilov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Krishna Teja Ankam | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Flemming Peters | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.18 Klasyf. | vs. Alexey Baryshev | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-3, 4-0, Sharobiddin Abzalov - krecz | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Fariduni Hamid | 6-2, 3-0, Fariduni Hamid - krecz | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
10.09.18 1. runda | vs. Bart Van Den Berg | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
China F14 - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Bingyu Yu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Shenglin Zhuo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ziang Li | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
China F13 - ceglana | ||||
20.08.18 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Alexey Baryshev | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ruzel Fathullin | Ruzel Fathullin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
30.07.18 Klasyf. | vs. Svyatoslav Shainyan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 2. runda klasyf. | vs. Oleg Besednikov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |