MECZ
21.06.17 | 1. runda | Louis Wessels | Alex Solanki | 6-0, 7-63 | Germany F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Louis Wessels | Alex Solanki | |
1. podanie % | 45/74 (61%) | 40/54 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/45 (60%) | 19/40 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/29 (62%) | 6/14 (43%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/54 (54%) | 29/74 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/128 (58%) | 54/128 (42%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
09.03.99, 25 lat
09.03.99, 25 lat
Louis Wessels vs. Alex Solanki - Wzajemne mecze
21.06.17 | 1. runda | Louis Wessels | Alex Solanki | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | Germany F4 | ceglana |
Louis Wessels form & Alex Solanki form
Louis Wessels - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Stefan Palosi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Artur Kukasian | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Nico Hornitschek | 1-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Merida Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Feira - twarda | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Dmitry Popko | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rayane Oumaouche | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Henrique Costanzi De Brito | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Recife - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Joao Menezes | 1-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Tristan Mccormick | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 0-3, - Louis Wessels - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Max Hans Rehberg | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Kylian Collignon | 4-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Simon Beaupain | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. S D Prajwal Dev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Seita Watanabe | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Amr Elsayed | 7-66, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Andrew Paulson | 4-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Marius Copil | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 4-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Luca Giacomini | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Alex Solanki - ostatnie mecze
M25 Jablonec - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Vitek Horak | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Buck | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
23.07.23 2. runda klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ids Waterbolk | 6-74, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amirmohammad Kachabi | 7-66, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Manish Ganesh | 6-4, 6-71, 6-10 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 7-63, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 New - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Vishnu Vardhan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Indore - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Chirag Duhan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lucknow - twarda | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Kaza Vinayak Sharma | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Marcus Mansson | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Atharva Sharma | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.11.19 1. runda klasyf. | vs. Gerhardt Marius Becker | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Dennis Uspensky | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Francis Pare | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Karlsruhe - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. James Frawley | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Most - ceglana | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Patrik Rikl | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Dominique Graf | 6-3, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Luke Johnson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.18 Klasyf. | vs. Mason Recci | 4-3, Mason Recci - krecz | szczegóły meczu | |
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Michael Zhu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Skander Ben Fraj | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunisia F42 - twarda | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Adam Kovac | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |