INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Manuel Guinard vs. Louis Tessa - Wzajemne mecze
07.02.19 | 2. runda | Louis Tessa | Manuel Guinard | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Manuel Guinard form & Louis Tessa form
Manuel Guinard - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Federico Coria | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Guido Andreozzi | Guido Andreozzi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Filippo Romano | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Adrian Andreev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Matyas Fuele | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Titouan Droguet | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Tibo Colson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Clement Chidekh | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nicola Kuhn | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Alexander Blockx | 6-1, 5-7, 4-1, Alexander Blockx - krecz | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Kyrian Jacquet | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
13.01.24 Finał | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Półfinał | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Brandon Holt | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Jason Jung | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Christian Langmo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tristan Lamasine | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Richard Gasquet | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Luca Nardi | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Elias Ymer | 7-63, 5-7, 0-2, - Manuel Guinard - krecz | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-74, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Martineau | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Louis Tessa - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 3-6, 1-2, - Louis Tessa - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Denys Klok | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Jasza Szajrych | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Pepijn Bastiaansen | 5-7, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vincent Marysko | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mariano Tammaro | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Toprak Avcibasi | 6-78, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Ezekiel Clark | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mikail Alimli | 4-0, Mikail Alimli - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 0-4, - Louis Tessa - krecz | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Yassine Dlimi | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.11.23 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Christoph Negritu | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.11.23 1. runda | vs. Phoenix Weir | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Christoph Negritu | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |