MECZ
17.03.18 | 1. runda klasyf. | Louis Lechevretel | Jackson Varney | 6-1, 6-1 | Egypt F10 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Francja
16.04.96, 27 lat
16.04.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
29.03.93, 31 lat
29.03.93, 31 lat
Louis Lechevretel vs. Jackson Varney - Wzajemne mecze
17.03.18 | 1. runda klasyf. | Louis Lechevretel | Jackson Varney | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Egypt F10 | twarda |
Louis Lechevretel form & Jackson Varney form
Louis Lechevretel - ostatnie mecze
M15+H Bressuire - halowa | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Thomas Deschamps | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sarreguemines - dywanowa | ||||
21.11.19 1. runda | vs. Peter Kobelt | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Maxence Beauge | 6-1, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Noah Malige | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 1-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Maxence Beauge | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Tom Paris | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Joffrey De Schepper | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Max Cunat | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Alec Deckers | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Tom Diederich | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Brussels - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Liam Dielen | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Troyes - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Pierre Faivre | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Joshua Dous Karpenschif | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
16.03.19 Półfinał | vs. Matteo Martineau | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.19 Ćwierćfinał | vs. Albano Olivetti | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.19 2. runda | vs. Alexis Musialek | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.19 1. runda | vs. Niels Lootsma | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
22.01.19 1. runda | vs. Christopher Heyman | 1-3, - Louis Lechevretel - krecz | szczegóły meczu | |
M15+H Bressuire - halowa | ||||
18.01.19 Ćwierćfinał | vs. Niels Lootsma | 4-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.01.19 2. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.19 1. runda | vs. Damien Bayard | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Petr Nouza | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.19 Klasyf. | vs. Maxence Beauge | 6-75, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
07.01.19 1. runda klasyf. | vs. Louis Dussin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
France F21 - halowa | ||||
07.10.18 Klasyf. | vs. Evan Furness | 3-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Damien Boulangeot | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
France F20 - halowa | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Raphael Bonnet Flores | 6-75, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
France F19 - dywanowa | ||||
24.09.18 1. runda | vs. Maxence Bertimon | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Jackson Varney - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Tommaso Roggero | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Sahar Simon | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Alex Martinez | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Athanassios Manekas | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Harry David Meehan | 3-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Lodewijk Weststrate | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mihailo Popovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Victoras Zervoudakis | 4-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Binding | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sahar Simon | 3-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Xavier Gabarro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Francisco Cabral | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Arjun Mehrotra | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ismael Carrero | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - dywanowa | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Adrian Barbu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pakistan F3 - ceglana | ||||
18.12.18 1. runda | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.12.18 Klasyf. | vs. Muhammad Nauman Aftab | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.12.18 2. runda klasyf. | vs. Barkat Khan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pakistan F2 - twarda | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Cheong Hwi Kim | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.12.18 Klasyf. | vs. Michal Wozniak | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pakistan F1 - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. M. Abid Ali Khan Akbar | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 Klasyf. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Pooyan Shateri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Vietnam F5 - twarda | ||||
27.10.18 2. runda klasyf. | vs. Samuel Shropshire | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F4 - twarda | ||||
22.10.18 Klasyf. | vs. Robert Strombachs | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Ao Shen | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Thailand F6 - twarda | ||||
08.10.18 2. runda klasyf. | vs. Bingyu Yu | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Glen Dawes | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Thailand F5 - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Palaphoom Kovapitukted | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |