MECZ
24.10.20 | 1. runda klasyf. | Lorenzo Sonego | Lucas Miedler | 6-4, 6-3 | Vienna | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Lorenzo Sonego | Lucas Miedler | |
1. podanie % | 36/50 (72%) | 32/54 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/36 (81%) | 23/32 (72%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/14 (71%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/54 (43%) | 11/50 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/104 (60%) | 42/104 (40%) |
Double foul | 0 | 0 |
Asy | 7 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lorenzo Sonego | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Lucas Miedler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Sonego | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lucas Miedler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lorenzo Sonego | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Lucas Miedler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lorenzo Sonego | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Lucas Miedler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lorenzo Sonego | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Lucas Miedler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Lorenzo Sonego | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Lucas Miedler | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Lorenzo Sonego | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Lucas Miedler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lorenzo Sonego | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Lucas Miedler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lorenzo Sonego | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Lucas Miedler | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Lorenzo Sonego | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lorenzo Sonego vs. Lucas Miedler - Wzajemne mecze
24.10.20 | 1. runda klasyf. | Lorenzo Sonego | Lucas Miedler | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Vienna | halowa |
Lorenzo Sonego form & Lucas Miedler form
Lorenzo Sonego - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Daniel Evans | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Cameron Norrie | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Daniil Medvedev | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Sumit Nagal | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Pavel Kotov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Grigor Dimitrov | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Carlos Alcaraz | 4-6, 7-63, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Daniel Evans | 4-6, 7-68, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Yannick Hanfmann | 7-5, 2-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
03.01.24 | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Alexander Zverev | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fabio Fognini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Marcos Giron | 2-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
28.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dominic Thiem | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Francisco Cerundolo | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Alexandre Muller | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Pavel Kotov | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
09.10.23 3. runda | vs. Nicolas Jarry | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda | vs. Frances Tiafoe | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.10.23 1. runda | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
28.09.23 1. runda | vs. Ugo Humbert | 5-7, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.23 | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Alexis Galarneau | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu |
Lucas Miedler - ostatnie mecze
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.24 | vs. Michael Agwi | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.02.24 | vs. Michael Agwi | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Henri Squire | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Neil Oberleitner | 7-64, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kitzbuhel - ceglana | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Cagliari Challenger - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jeff Wolf | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Luca Van Assche | 7-62, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Florence - halowa | ||||
08.10.22 1. runda klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
07.09.22 2. runda | vs. Sebastian Ofner | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.22 1. runda | vs. Filip Misolic | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Otto Virtanen | 2-6, 7-62, 3-1, Otto Virtanen - krecz | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 6-79, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Nicolo Pozzani | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Jakub Mensik | 6-4, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
12.07.22 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.07.22 Klasyf. | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Merino | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
18.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Pablo Andujar | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Pavel Nejedly | 4-6, 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda | vs. Filip Misolic | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Dennis Novak | 7-66, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.05.22 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Egor Gerasimov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |