MECZ
25.06.20 | 1. runda | Lorenzo Sonego | Federico Arnaboldi | 6-3, 6-2 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lorenzo Sonego | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Lorenzo Sonego | 1-1 | |
0-0, 30-0 | ||
2-1 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40 | ||
Lorenzo Sonego | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
3-2 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lorenzo Sonego | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Lorenzo Sonego | 5-3 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Lorenzo Sonego | 0-1 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
1-1 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lorenzo Sonego | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], A-40 | ||
3-1 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lorenzo Sonego | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Sonego | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lorenzo Sonego vs. Federico Arnaboldi - Wzajemne mecze
25.06.20 | 1. runda | Lorenzo Sonego | Federico Arnaboldi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Lorenzo Sonego form & Federico Arnaboldi form
Lorenzo Sonego - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Daniel Evans | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Cameron Norrie | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Daniil Medvedev | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Sumit Nagal | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Pavel Kotov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Grigor Dimitrov | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Carlos Alcaraz | 4-6, 7-63, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Daniel Evans | 4-6, 7-68, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Yannick Hanfmann | 7-5, 2-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
03.01.24 | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Alexander Zverev | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fabio Fognini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Marcos Giron | 2-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
28.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dominic Thiem | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Francisco Cerundolo | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Alexandre Muller | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Pavel Kotov | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
09.10.23 3. runda | vs. Nicolas Jarry | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda | vs. Frances Tiafoe | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.10.23 1. runda | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
28.09.23 1. runda | vs. Ugo Humbert | 5-7, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.23 | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Alexis Galarneau | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu |
Federico Arnaboldi - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Mili Poljicak | 1-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Matej Dodig | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Stefano D'Agostino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Luka Pavlovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Michele Ribecai | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Mert Alkaya | 5-3, - Federico Arnaboldi - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Calin Manda | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 San - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Ioan Alexandru Chirita | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. David Fix | 3-4, - Federico Arnaboldi - krecz | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Lorenzo Carboni | 2-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
23.09.23 Finał | vs. Daniel Michalski | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Półfinał | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-77, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Pozzuoli - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |