MECZ
03.04.18 | 1. runda | Lorenzo Giustino | Carlos Taberner | 5-1, - krecz | Alicante Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lorenzo Giustino | Carlos Taberner | |
1. podanie % | 8/18 (44%) | 12/16 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 6/8 (75%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/10 (70%) | 1/4 (25%) |
Zdobyte break-ball | 2/2 (100%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 10/16 (63%) | 5/18 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 23/34 (68%) | 11/34 (32%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lorenzo Giustino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lorenzo Giustino | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lorenzo Giustino | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lorenzo Giustino | 5-1 | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lorenzo Giustino vs. Carlos Taberner - Wzajemne mecze
07.03.22 | 1. runda | Carlos Taberner | Lorenzo Giustino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Roseto Degli | ceglana |
02.07.20 | 1. runda | Carlos Taberner | Lorenzo Giustino | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
02.10.19 | 2. runda | Carlos Taberner | Lorenzo Giustino | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Barcelona Challenger | ceglana |
03.04.18 | 1. runda | Lorenzo Giustino | Carlos Taberner | 5-1, Carlos Taberner - krecz | szczegóły meczu | Alicante Challenger | ceglana |
18.07.17 | 1. runda | Carlos Taberner | Lorenzo Giustino | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | San Benedetto | ceglana |
Lorenzo Giustino form & Carlos Taberner form
Lorenzo Giustino - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Jay Clarke | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Peter Benjamin Privara | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. David Puig Molina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Keegan Smith | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Mattia Bellucci | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Joao Sousa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Illya Marchenko | 6-70, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Rigele Te | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Terence Atmane | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Lock | 6-77, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Bolt | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Terence Atmane | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |