MECZ
24.04.18 | 1. runda | Lorenzo Frigerio | Matei Adrian Georgescu | 6-1, 6-0 | Turkey F16 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lorenzo Frigerio | Matei Adrian Georgescu | |
1. podanie % | 20/36 (56%) | 31/42 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/20 (85%) | 12/31 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 4/11 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/42 (62%) | 8/36 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/78 (69%) | 24/78 (31%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lorenzo Frigerio | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Matei Adrian Georgescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lorenzo Frigerio | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Lorenzo Frigerio | 3-0 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
3-1 | Matei Adrian Georgescu | |
4-1 | Matei Adrian Georgescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Frigerio | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Matei Adrian Georgescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lorenzo Frigerio | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
Lorenzo Frigerio | 2-0 | |
Lorenzo Frigerio | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Matei Adrian Georgescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Frigerio | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
14.03.01, 23 lat
14.03.01, 23 lat
Lorenzo Frigerio vs. Matei Adrian Georgescu - Wzajemne mecze
24.04.18 | 1. runda | Lorenzo Frigerio | Matei Adrian Georgescu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Turkey F16 | ceglana |
Lorenzo Frigerio form & Matei Adrian Georgescu form
Lorenzo Frigerio - ostatnie mecze
M25+H Arlon - ceglana | ||||
27.06.19 1. runda | vs. Yannick Vandenbulcke | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Reggio - ceglana | ||||
01.06.19 Ćwierćfinał | vs. Gianluca Beghi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.06.19 Półfinał | vs. Pietro Rondoni | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
31.05.19 2. runda | vs. Adrian Andreev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.05.19 1. runda | vs. Alessandro Ceppellini | 5-7, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Pensacola - ceglana | ||||
09.05.19 2. runda | vs. Harrison Adams | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Jacob Bullard | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vero - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Diego Hidalgo | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Quentin Robert (1994) | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.04.19 Finał | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.19 Półfinał | vs. Evan Zhu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.04.19 Ćwierćfinał | vs. Cameron Green | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.19 2. runda | vs. Julian Bradley | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.04.19 1. runda | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
13.04.19 Półfinał | vs. Jordi Arconada | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Hugo Grenier | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Ivan Endara | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Isaac Stoute | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Manama - twarda | ||||
20.03.19 2. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.19 1. runda | vs. Niklas Schell | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-1, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Yannick Mertens | 6-3, 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Hendrik Jebens | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.19 Klasyf. | vs. Davide Ferrarolli | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Oberentfelden - dywanowa | ||||
05.02.19 1. runda | vs. Sandro Ehrat | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
24.01.19 2. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda | vs. Christian Hirschmueller | 6-73, 6-2, 3-0, Christian Hirschmueller - krecz | szczegóły meczu | |
M15+H Bressuire - halowa | ||||
18.01.19 Ćwierćfinał | vs. Matteo Martineau | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Matei Adrian Georgescu - ostatnie mecze
M15 Bucharest - ceglana | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Dario Alexandru Ciobotaru | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
12.09.20 1. runda klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda | vs. Timofey Skatov | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.02.20 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Peter Nagy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Borroni | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Doru Junior Borsan | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ioan Dan Abrudan | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tudor Enea | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Alexandru Vasile Manole | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. David Pata | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Luca George Tatomir | 2-6, 7-5, 14-12 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Marlon Vankan | 2-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Chitila - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
06.09.18 1. runda | vs. Mikhail Korovin | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.18 1. runda | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Romania F9 - ceglana | ||||
13.08.18 Klasyf. | vs. Vlad Victor Cornea | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandru Mihai Maru | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Miguel Semmler | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Nick Cmager | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu |