MECZ
06.11.17 | 2. runda klasyf. | Loic Perret | Francisco Vittar | 6-4, 6-0 | Egypt F33 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
16.05.99, 24 lat
16.05.99, 24 lat
Loic Perret vs. Francisco Vittar - Wzajemne mecze
06.11.17 | 2. runda klasyf. | Loic Perret | Francisco Vittar | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Egypt F33 | twarda |
Loic Perret form & Francisco Vittar form
Loic Perret - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Oleg Khotkov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
11.02.19 Klasyf. | vs. Christian Langmo | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
26.10.18 Ćwierćfinał | vs. Dimitriy Voronin | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.18 2. runda | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Stefan Skadarka | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.18 Klasyf. | vs. Harry David Meehan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Sami Achour | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
19.10.18 Ćwierćfinał | vs. Luca Prevosto | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.18 2. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.18 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 7-63, 3-2, Kirill Kivattsev - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.18 Klasyf. | vs. Jean Thirouin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - twarda | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Jakob Groener | 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Switzerland F5 - ceglana | ||||
03.09.18 Klasyf. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Pietro Schiavetti | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Switzerland F4 - ceglana | ||||
27.08.18 Klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Adrien Guye | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Switzerland F3 - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Mark Burgos | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Spain F20 - ceglana | ||||
23.07.18 Klasyf. | vs. Sebastian Baez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Marc Monclus Matamala | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Sergio Gomez Montesa | 7-65, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F19 - ceglana | ||||
16.07.18 Klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Felipe Stepanov Zyabtchenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
France F12 - ceglana | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Nino Portales | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
France F8 - ceglana | ||||
23.04.18 Klasyf. | vs. Leo Bresson | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Luc Fomba | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |
Francisco Vittar - ostatnie mecze
M25 Rio - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Lucio Ratti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Tobias Franco | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Tucuman - ceglana | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
04.10.22 Klasyf. | vs. Santiago Bramajo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Tomas Martinez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mateo Berta | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
06.10.21 1. runda | vs. Benjamin Hannestad | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 Klasyf. | vs. Martins Rocens | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda klasyf. | vs. Zachary Mintz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Lubbock - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Cannon Kingsley | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.21 Klasyf. | vs. Parth Aggarwal | 7-66, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Warmbad - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-75, 6-4, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Gdynia - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Gianni Ross | 2-6, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Areg Stepanian | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Kottingbrunn - ceglana | ||||
20.07.21 Klasyf. | vs. Peter Goldsteiner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Jan Jermar | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Sandro Kopp | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.07.21 Klasyf. | vs. Tim Heger | 7-5, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
12.07.21 2. runda klasyf. | vs. Jesse De Jager | 6-1, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Velenje - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Austin - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Jacob Fearnley | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Ishaan Ravichander | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Maximiliano Estevez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Martin Estevarena | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Arcadia - twarda | ||||
12.03.19 Klasyf. | vs. Austin Rapp | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Skyler Butts | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |