MECZ
20.11.17 | 2. runda klasyf. | Lluis Dolz | Grigoriy Korobeynikov | 6-1, 6-4 | Tunisia F36 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
03.06.99, 24 lat
03.06.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
07.09.98, 25 lat
07.09.98, 25 lat
Lluis Dolz vs. Grigoriy Korobeynikov - Wzajemne mecze
20.11.17 | 2. runda klasyf. | Lluis Dolz | Grigoriy Korobeynikov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Tunisia F36 | ceglana |
Lluis Dolz form & Grigoriy Korobeynikov form
Lluis Dolz - ostatnie mecze
M25 Murcia - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Sergio Martos Gornes | 4-6, 0-5, - Lluis Dolz - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Pol Amoros Ramos | 1-6, 0-2, - Lluis Dolz - krecz | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ceppellini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Pol Sanchez Vinas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Winter Lopez | 1-6, 0-2, - Lluis Dolz - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Getxo - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sergio Martos Gornes | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Herrera Cuadrado | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Batista | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Mason Recci | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Seita Watanabe | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Las - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-2, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Murcia - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Bart Van Den Berg | 0-3, - Lluis Dolz - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F31 - ceglana | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Maxim Turyev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F30 - ceglana | ||||
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Carlo Alberto Fossati | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F29 - ceglana | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Dennis Uspensky | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 Klasyf. | vs. Mohamed Hesham | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Ashraf El Sayed | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mozambique F2 - twarda | ||||
14.11.18 2. runda | vs. Tyler Lu | 3-6, 0-3, - Lluis Dolz - krecz | szczegóły meczu | |
12.11.18 1. runda | vs. Roy Hobbs | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mozambique F1 - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Luke Jacob Gamble | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F22 - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tilen Zitnik | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F30 - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Marc Giner | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Spain F29 - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Spain F26 - ceglana | ||||
02.09.18 Klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Adria Alvarez | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Belgium F10 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Harry Lim | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Grigoriy Korobeynikov - ostatnie mecze
M25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | szczegóły meczu |