MECZ
15.09.17 | Lloyd Harris | Benjamin Hannestad | 7-64, 6-0, 7-5 | Davis Cup | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Lloyd Harris | Benjamin Hannestad | |
1. podanie % | 68/115 (59%) | 69/115 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 47/68 (69%) | 36/69 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 24/47 (51%) | 21/46 (46%) |
Zdobyte break-ball | 7/16 (44%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 58/115 (50%) | 44/115 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 129/230 (56%) | 101/230 (44%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Dania
14.02.97, 27 lat
13114 $
14.02.97, 27 lat
13114 $
Lloyd Harris vs. Benjamin Hannestad - Wzajemne mecze
15.09.17 | Lloyd Harris | Benjamin Hannestad | 7-64, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | Davis Cup | halowa |
Lloyd Harris form & Benjamin Hannestad form
Lloyd Harris - ostatnie mecze
Murcia Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Arthur Gea | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Lucas Pouille | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Dino Prizmic | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Oscar Otte | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Marius Copil | 6-74, 7-67, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Quentin Halys | 6-4, 6-75, 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Hugo Gaston | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. David Goffin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Filip Misolic | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-3, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
28.09.23 1. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 7-65, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 Klasyf. | vs. Cristian Garin | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
22.09.23 2. runda | vs. Yoshihito Nishioka | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Jiri Vesely | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Carlos Alcaraz | 3-6, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Guido Pella | 7-65, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Max Purcell | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cary 1 - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Liam Broady | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 6-74, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Washington - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Atlanta - twarda | ||||
26.07.23 2. runda | vs. Ugo Humbert | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. James Duckworth | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Benjamin Hannestad - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Azariah Rusher | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Evan Sharygin | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Adam Jurajda | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Photos Photiades (2003) | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Jacob Bradshaw | 2-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Teun Rozenberg | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Aziz Kijametovic | 7-5, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Louis Quaynor | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Hands | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Jonathan Mridha | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.22 Klasyf. | vs. Anton Krondell | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Simon Freund | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Jeiden Saidizand | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Oscar Dahlberg | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Jesper De Jong | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 2. runda klasyf. | vs. Julius Augunas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.22 Klasyf. | vs. Alexandre Ruscica | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Lorenzo Claverie | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frederiksberg - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Lewie Lane | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Mehdi Sadaoui | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Arthur Fils | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Michael Redlicki | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Francisco Vittar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Frederiksberg - ceglana | ||||
07.08.21 Półfinał | vs. Jonathan Mridha | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.21 Ćwierćfinał | vs. Johannes Ingildsen | 2-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.21 2. runda | vs. Ryan Nijboer | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Gabriel Decamps | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |