MECZ
19.11.16 | Półfinał | Lloyd Harris | Alessandro Bega | 7-67, 7-5 | South Africa | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lloyd Harris | Alessandro Bega | |
1. podanie % | 55/86 (64%) | 55/96 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/55 (84%) | 34/55 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/31 (26%) | 19/41 (46%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/96 (45%) | 32/86 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/182 (53%) | 85/182 (47%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 19 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lloyd Harris vs. Alessandro Bega - Wzajemne mecze
19.11.16 | Półfinał | Lloyd Harris | Alessandro Bega | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | South Africa | twarda |
12.11.16 | Półfinał | Lloyd Harris | Alessandro Bega | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | South Africa | twarda |
06.11.16 | Finał | Lloyd Harris | Alessandro Bega | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | South Africa | twarda |
Lloyd Harris form & Alessandro Bega form
Lloyd Harris - ostatnie mecze
Murcia Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Arthur Gea | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Lucas Pouille | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Dino Prizmic | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Oscar Otte | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Marius Copil | 6-74, 7-67, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Quentin Halys | 6-4, 6-75, 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Hugo Gaston | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. David Goffin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Filip Misolic | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-3, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
28.09.23 1. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 7-65, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 Klasyf. | vs. Cristian Garin | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
22.09.23 2. runda | vs. Yoshihito Nishioka | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Jiri Vesely | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Carlos Alcaraz | 3-6, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Guido Pella | 7-65, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Max Purcell | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cary 1 - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Liam Broady | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 6-74, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Washington - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Atlanta - twarda | ||||
26.07.23 2. runda | vs. Ugo Humbert | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. James Duckworth | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Alessandro Bega - ostatnie mecze
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kyiv Challenger - ceglana | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Lesa - ceglana | ||||
29.08.21 Finał | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.21 Półfinał | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.08.21 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - krecz | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
26.07.21 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gaiba - trawiasta | ||||
11.06.21 Ćwierćfinał | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.21 2. runda | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
29.05.21 Półfinał | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
23.05.21 Finał | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 Półfinał | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |