MECZ
27.04.17 | 2. runda | Ljubomir Celebic | Fernando Yamacita | 6-2, 6-3 | Tunisia F16 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ljubomir Celebic | Fernando Yamacita | |
1. podanie % | 50/71 (70%) | 32/50 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/50 (54%) | 18/32 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/21 (67%) | 6/18 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/50 (52%) | 30/71 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/121 (55%) | 54/121 (45%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ljubomir Celebic vs. Fernando Yamacita - Wzajemne mecze
27.04.17 | 2. runda | Ljubomir Celebic | Fernando Yamacita | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Tunisia F16 | ceglana |
Ljubomir Celebic form & Fernando Yamacita form
Ljubomir Celebic - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.03.20 Półfinał | vs. Lucas Catarina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Marko Tepavac | 5-0, Marko Tepavac - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Marko Tepavac | 3-0, Marko Tepavac - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.20 Klasyf. | vs. Mike Urbanija | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Peter Heller | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Stuart Parker | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Alexis Boureau | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Karlo Kranic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Kristijan Juhas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 0-2, - Ljubomir Celebic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Marko Miladinovic | 3-2, - Ljubomir Celebic - krecz | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Miljan Zekic | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
04.08.19 Finał | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
03.08.19 Półfinał | vs. Tom Kocevar-Desman | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Maciej Rajski | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Yshai Oliel | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Pavel Shumeiko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Milan Krnjetin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
05.07.19 Ćwierćfinał | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.07.19 2. runda | vs. Edward Hubner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda | vs. Roko Horvat | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
30.05.19 1. runda | vs. Marko Tepavac | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Fernando Yamacita - ostatnie mecze
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Belem - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Mateo Barreiros Reyes | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Daniel Antonio Nunez | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 7-65, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Iacopo Sada | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Luca Castagnola | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Federico Bondioli | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Francesco Liucci | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Alessandro Pecci | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Padova - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Biella - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Luca Castagnola | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Mogi - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Bruno Fernandez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Matheus Amorim De Lima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Tobias Franco | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
11.03.23 Półfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Valerio Aboian | 6-0, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-73, 9-11 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Gino Romano | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Bruno Zarlenga | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Matias Zukas | 6-75, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 Klasyf. | vs. Julian Gimenez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Stater | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu |