MECZ
22.05.17 | 2. runda klasyf. | Lior Goldenberg | Nevo Gabriely | 6-4, 3-6, 6-3 | Israel F8 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
22.12.99, 24 lat
12883 $
22.12.99, 24 lat
12883 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
08.06.00, 23 lat
08.06.00, 23 lat
Lior Goldenberg vs. Nevo Gabriely - Wzajemne mecze
22.05.17 | 2. runda klasyf. | Lior Goldenberg | Nevo Gabriely | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Israel F8 | twarda |
Lior Goldenberg form & Nevo Gabriely form
Lior Goldenberg - ostatnie mecze
M25 Heraklion - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ben Weintraub | 6-77, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Pavlos Tsitsipas | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-65, 6-74, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Georgios Nouchakis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Max Cunat | 1-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 3-0, Gianluca Coloma-Heck - krecz | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Sorensen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. William Norton | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Christos Antonopoulos | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tyler Stice | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Attila Boros | 7-610, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kornel Halmos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. James Davis | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Pesti Balazs | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Herzlia - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alex Knaff | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Demetris Azoides | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Attila Boros | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Yair Sarouk | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.23 2. runda klasyf. | vs. Adi Dagan | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Nevo Gabriely - ostatnie mecze
Israel F12 - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ido Geva | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Shahar Elbaz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Ross Watson | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Yoni Becher | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ajinkya Nanasaheb Bachhav | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Alex Kobelt | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Saar Rogovski | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Ram Kapach | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Yehonatan Kaufman | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Yaron Guberman | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Guy Michelevitz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Daniel Dudockin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Oz Daniel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Edward Harwood | 3-6, 7-5, 6-76 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Yair Sarouk | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Guy Dagan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Dor Gabay | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Alon Elia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Idan Harel Gross | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Tuval Barak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |