MECZ
29.04.18 | Klasyf. | Lior Goldenberg | Motvey Radionov | 6-1, 6-75, 6-2 | Israel F5 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
22.12.99, 24 lat
12883 $
22.12.99, 24 lat
12883 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
21.05.97, 26 lat
21.05.97, 26 lat
Lior Goldenberg vs. Motvey Radionov - Wzajemne mecze
29.04.18 | Klasyf. | Lior Goldenberg | Motvey Radionov | 6-1, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | Israel F5 | twarda |
20.03.17 | 2. runda klasyf. | Lior Goldenberg | Motvey Radionov | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Israel F2 | twarda |
22.02.16 | 1. runda klasyf. | Motvey Radionov | Lior Goldenberg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Israel F3 | twarda |
Lior Goldenberg form & Motvey Radionov form
Lior Goldenberg - ostatnie mecze
M25 Heraklion - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ben Weintraub | 6-77, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Pavlos Tsitsipas | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-65, 6-74, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Georgios Nouchakis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 Klasyf. | vs. Max Cunat | 1-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 3-0, Gianluca Coloma-Heck - krecz | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Sorensen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. William Norton | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Christos Antonopoulos | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tyler Stice | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Attila Boros | 7-610, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kornel Halmos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. James Davis | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Pesti Balazs | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Herzlia - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alex Knaff | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Demetris Azoides | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Attila Boros | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Yair Sarouk | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.23 2. runda klasyf. | vs. Adi Dagan | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Motvey Radionov - ostatnie mecze
Israel F6 - twarda | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Roi Ginat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 3-0, Alexander Gaponenko - krecz | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
29.04.18 Klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 2. runda klasyf. | vs. Tuval Barak | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
24.04.18 Klasyf. | vs. Jordan Hasson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Asaf Friedler | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Yam Bruhin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Omer Touchmair | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Uri Vodavoz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Yannai Barkai | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.18 Klasyf. | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Collin Johns | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Uri Vodavoz | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Yam Ziv | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Latvia F1 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Harry Skinner | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Ben Patael | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
12.06.17 Klasyf. | vs. Jordan Hasson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Yair Sarouk | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
08.06.17 2. runda | vs. Igor Smilansky | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.06.17 1. runda | vs. Iftah Yavetz | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Ariel Ilarslan Russo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
22.05.17 Klasyf. | vs. Daniel Dudockin | 7-62, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Ori Maior | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.05.17 Klasyf. | vs. Luke Johnson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |