MECZ
24.10.17 | 1. runda | Linus Frost | Ivan Davydov | 6-2, 6-3 | Estonia F2 | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Linus Frost | Ivan Davydov | |
1. podanie % | 28/48 (58%) | 25/41 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/28 (89%) | 17/25 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/20 (55%) | 6/16 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 18/41 (44%) | 12/48 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/89 (61%) | 35/89 (39%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 5 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Linus Frost vs. Ivan Davydov - Wzajemne mecze
24.10.17 | 1. runda | Linus Frost | Ivan Davydov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Estonia F2 | dywanowa |
Linus Frost form & Ivan Davydov form
Linus Frost - ostatnie mecze
M25 Sunderland - halowa | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Karl Friberg | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elliott Farmer | 5-1, Elliott Farmer - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
17.02.20 Klasyf. | vs. Blake Ellis | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lukas Artner | 5-0, Lukas Artner - krecz | szczegóły meczu | |
16.02.20 2. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.19 Klasyf. | vs. Luigi Sorrentino | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.12.19 2. runda klasyf. | vs. Takuya Kureoka | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Anze Arh | Anze Arh - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.19 1. runda | vs. Marco Bortolotti | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Dominik Recek | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Sandro Kopp | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Stockholm - halowa | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Robin Thour | 6-75, - Linus Frost - krecz | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Valentin Royer | 0-4, - Linus Frost - krecz | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Gianni Mina | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Tristan Da Lio | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Mischa Lanz | 7-5, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Aubriot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Marius Ruzgas | 7-63, 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Karlskrona - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Simon Yitbarek | 6-73, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
16.04.19 1. runda | vs. Mike Urbanija | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Clement Larriere | 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
02.04.19 1. runda | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oslo - halowa | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 1-2, - Linus Frost - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Fajing Sun | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Ivan Davydov - ostatnie mecze
M15 St. - halowa | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Yanki Erel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Dragos Dima | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Bogdan Borza | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Hugo Pierre | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Kristjan Tamm | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Hector Talens Serra | 6-1, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Joao Graca | 7-64, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Vladyslav Manafov | 7-65, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
15.09.19 Finał | vs. Alexander Igoshin | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.19 Półfinał | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vladyslav Manafov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Laurynas Grigelis | 6-74, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu |