MECZ
26.06.17 | 1. runda klasyf. | Liam Broady | Frank Dancevic | 6-2, 6-3 | London | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Liam Broady | Frank Dancevic | |
1. podanie % | 27/50 (54%) | 30/41 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/27 (70%) | 19/30 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/23 (61%) | 4/11 (36%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 18/41 (44%) | 17/50 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 51/91 (56%) | 40/91 (44%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 2 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Liam Broady | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Frank Dancevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Liam Broady | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Frank Dancevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Liam Broady | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Frank Dancevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Liam Broady | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Frank Dancevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Liam Broady | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Frank Dancevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Liam Broady | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Frank Dancevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Liam Broady | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Frank Dancevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Liam Broady | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Frank Dancevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Liam Broady | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Liam Broady vs. Frank Dancevic - Wzajemne mecze
26.06.17 | 1. runda klasyf. | Liam Broady | Frank Dancevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | London | trawiasta |
07.10.14 | 1. runda | Liam Broady | Frank Dancevic | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | Tiburon Challenger | twarda |
Liam Broady form & Frank Dancevic form
Liam Broady - ostatnie mecze
Phoenix Challenger - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Adam Walton | 7-61, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maxwell Mckennon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marc Polmans | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Constant Lestienne | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Andrey Rublev | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Arthur Fery | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Zsombor Piros | 2-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Luca Nardi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
15.10.23 Klasyf. | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Eriksson | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Otto Virtanen | 6-75, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
24.09.23 Finał | vs. Constant Lestienne | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Radu Albot | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.09.23 2. runda | vs. Lukas Klein | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Cazaux | 7-64, 3-0, Arthur Cazaux - krecz | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Dan Added | 6-0, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Zizou Bergs | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Billy Harris | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Dan Added | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.23 Klasyf. | vs. Sho Shimabukuro | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jesper De Jong | 0-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |
Frank Dancevic - ostatnie mecze
Auckland - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Mikael Ymer | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
28.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Chardy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Donskoy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
28.07.18 Półfinał | vs. Peter Polansky | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.18 Ćwierćfinał | vs. Alexander Sarkissian | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.07.18 2. runda | vs. Lucas Miedler | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda | vs. Takanyi Garanganga | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Alex Bolt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
12.07.18 2. runda | vs. Mikael Torpegaard | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.18 1. runda | vs. Brayden Schnur | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - trawiasta | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Youzhny | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
Poprad Tatry - ceglana | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Adam Pavlasek | 5-7, - Frank Dancevic - krecz | szczegóły meczu | |
17.06.18 Klasyf. | vs. David Poljak | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Vitalii Shcherba | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.06.18 2. runda klasyf. | vs. Vit Kopriva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vicenza Challenger - ceglana | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Edoardo Eremin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ante Pavic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Geneva - ceglana | ||||
20.05.18 Klasyf. | vs. Noah Rubin | 6-72, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Jan Choinski | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Savannah Challenger - ceglana | ||||
03.05.18 2. runda | vs. Michael Mmoh | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
22.04.18 Klasyf. | vs. Trent Bryde | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.04.18 2. runda klasyf. | vs. Sebastian Korda | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sarasota Challenger - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.04.18 Klasyf. | vs. Martin Cuevas | 6-78, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.04.18 2. runda klasyf. | vs. Erik Crepaldi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
16.03.18 Ćwierćfinał | vs. Brayden Schnur | - Frank Dancevic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.03.18 2. runda | vs. Constant Lestienne | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu |